اشتباه فردی کاخ آرزوی رسول خطیبی را فرو ریخت

شاگردان رسول خطیبی با غافلگیری بزرگی جدال با شهرخودرو را استارت زدند و در آستانه دستیابی به برد شیرین خارج از آن از آن محروم ماندند....

به گزارش "ورزش سه"،  آلومینیوم اراک که طی ۵ هفته اخیر روند رو به رشدی را در مسیر کسب نتیجه دنبال می‌کرد، امیدوار بود در بازی برابر شهرخودرو نیز به نتیجه مطلوبی دست یابد و در ابتدای بازی نیز نشان داد که به خوبی حریف را آنالیز کرده و توانست خیلی زود به گل برتری برابر شاگردان مهدی رحمتی دست یابد. این گل اما خیلی دوام نیاورد و اکبر صادقی در زاویه‌ای بعید و با شوتی دیدنی موفق شد بازی را به تساوی کشانده و کاری از پورحمیدی نیز بر نیامد و او تنها تماشاگر این ضربه از سوی کاپیتان شهرخودرو بود.

در ادامه بار دیگر این آلومینیوم بود که توانست بازی را بار دیگر به سود خود تغییر دهد و از روی کرنر و ضربه سر حسینی به گل دوم و برتری خود دست یابد. اخراج صادقی از شهرخودرو نیز اطمینان خاطر اراکی‌ها را که تا این لحظه نمایش خوبی را خصوصا در بخش تهاجمی دنبال می‌کردند برای دستیابی به برد افزایش داده بود اما یک اشتباه بزرگ در خط دفاعی کاخ آرزوهای رسول خطیبی را فرو ریخت و بازی به تساوی کشیده شد.

توپگیری مدافع آلومینیوم در یک سوم دفاعی و در شرایطی که بلافاصله تحت پرس حریف آن را از دست داده بود باعث شد تا حسین مهربان بعد از توپ‌ربایی و چند گام پیش روی آسانترین کار ممکن را پیش رو داشته باشد، خصوصا اینکه پورحمیدی نیز با تجربه کم خود قبل از ضربه مهاجم حریف به سمت دیگری خیز برداشت و در زاویه مخالفت توپ وارد دروازه‌اش شد.

رسول خطیبی و شاگردانش البته در جریان بازی بار دیگر توانسته بودند مالکیت خوبی روی دروازه حریف شکل دهند اما بی‌تجربگی این تیم مانع از این شد تا آنها هدف بزرگ خود را در این بازی تکمیل کنند و در نهایت مقابل تیم شهرخودرو در استادیوم امام رضا به تساوی رضایت دادند.

آلومینیوم اراک که در این فصل به تازگی به لیگ برتر راه یافته، بعد از شرایط سختی که در هفته‌های ابتدایی پشت سر گذاشته، توانسته از حیث روند کیفی و نتیجه گیری شرایط مناسبی را دنبال کند و باید دید در ادامه مسیر شرایط برای این تیم به چه شکل پیش خواهد رفت.

تگ ها


رسول خطیبی آلومینیوم اراک