اشتباه کردم به پیشنهاد یونایتد پاسخ منفی دادم

کوین پرینس بواتنگ، ستاره غنایی هرتابرلین از اشتباه بزرگ خود در سال ۲۰۱۴ سخن گفت....

به گزارش "ورزش سه"، محرومیت کوین پرینس بواتنگ در سال ۲۰۱۴ باعث شد شالکه تصمیم به فسخ قرارداد با این بازیکن بگیرد و این ستاره غنایی در ادامه و برای دومین مقطع برای یک سال لباس میلان را به تن کرد و البته این انتقال چندان خوشایند نبود. حالا کوین پرینس بواتنگ فاش کرد در سال ۲۰۱۳ و بعد از جدایی از میلان شانس انتقال به منچستریونایتد را نیز داشته و خودش به اشتباه حضور در ترکیب شالکه را انتخاب کرده است.

کوین پرینس بواتنگ گفت: "من این فرصت را داشتم که به منچستریونایتد بروم. من آلمان را انتخاب کردم و خودتان دیدید چه اتفاقاتی برای من در باشگاه شالکه رخ داد. اما در مقطعی دیگر تصمیمات من هوشمندانه و علاقلانه بود و این روند در زندگی من به انتقال به میلان رخ داد. در آن مقطع من در کنار ستاره های بزرگ فوتبال جهان بازی کرده و از همه آنها چیزهای زیادی یاد گرفتم.

ترک هرتابرلین و از دست دادن شانس بازی در تیم ملی آلمان در جوانی؟ من ۲۰ ساله بودم. همه چیز خوب بود، من در خانه حضور داشتم و خانواده ام نیز در آلمان ساکن بودند. من باید دو یا سه سال دیگر در هرتابرلین می ماندم و شاید اینگونه بازیکن تیم ملی آلمان هم می شدم."

تگ ها


لاس‌پالماس فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال