اشرفی: سطح لیگ تیراندازی با کمان بالا بود

ملی‌پوش ریکرو ایران گفت که مربیان و کادر فنی این تیم تلاش می‌کنند با حداکثر آمادگی در مسابقات کسب سهمیه شرکت کنند....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، صادق اشرفی درباره لیگ برتر تیراندازی و قهرمانی تیم دانشگاه آزاد اظهار داشت: سطح لیگ بالا بود و تمامی ملی‌پوشان در تیم‌ها پخش شده بودند. با وجود کرونا و تعطیلی‌ها شاهد یک لیگ پویا بودیم. در تیم دانشگاه آزاد کنار میلاد وزیری بودم و در مسابقات جهانی نیز کنار هم هستیم. این کمک می‌کند عملکرد بهتری داشته باشیم.


وی در ادامه افزود: ۱۴ فرودین برای برگزاری اردو و شرکت در مسابقات ترکیه اعزام خواهیم شد. اگر این تورنمنت لغو نشود، جام جهانی چین را در پیش داریم و پس از آن راهی فرانسه برای کسب سهمیه خواهد بود.

ملی‌پوش کشورمان در مورد احداث خوابگاه گفت: چندین سال درگیر اسکان بودیم. آقای شعبانی‌بهار بهترین پایه‌ریزی را برای این رشته کرد و خوابگاه احداث شد. بعد از این دغدغه خوابگاه برطرف می‌شود.


اشرفی راجع به آمادگی کمانداران خاطرنشان کرد: مسابقات و اردوها مدت‌ها به خاطر کرونا تعطیل بودند و تنها پنج شش ماه است در اردو هستیم. به همین خاطر هنوز به آن سطح آمادگی نهایی نرسیدیم. قطعاً مربیان و کادر فنی برنامه‌ریزی می‌کنند تا با حداکثر توان و آمادگی در مسابقات شرکت کنیم.


وی درباره شانس کسب مدال تیمی در ریکرو تصریح کرد: تعطیلی مسابقات و تمرینات برای اکثر کشورها وجود داشته است. امیدوارم به سطحی از آمادگی برسیم و با کمک خداوند و تلاش‌مان به سهمیه تیمی برسیم

تگ ها


تیر اندازی