اشرف حکیمی در لیست خرید تابستانی بایرن

با اوضاع اقتصادی خراب اینتر، بار دیگر گمانه زنی ها در مورد انتقال اشرف حکیمی به بایرن مونیخ بالا گرفته است....

به گزارش  "ورزش سه" اشرف حکیمی تابستان گذشته با قراردادی ۴۰ میلیون یورویی از رئال مادرید به اینتر پیوست. او اکنون به همراه نراتزوری اولین قهرمانی خود در سری آ را جشن گرفته است.

 در روزهای اخیر و بعد از انتصاب یولیان ناگلزمان به عنوان سرمربی جدید بایرن مونیخ، اخباری در مورد احتمال اضافه شدن ستاره های جدید به این باشگاه از جمله اشرف حکیمی، مدافع راست و مراکشی اینتر منتشر شده است.

طبق ادعای رسانه های آلمانی اشرف حکیمی در لیست خریدهای تابستانی بایرن مونیخ قرار دارد و سران این باشگاه در حال برنامه‌ریزی برای به خدمت گرفتن این مدافع ۲۲ ساله هستند. طبق این گزارش؛ حکیمی می‌تواند برای بازگشت به بوندس‌لیگا و پوشیدن پیراهن بایرن وسوسه شود، این در حالی است که انتظار می رود در پایان فصل به دلیل مشکلات مالی باشگاه اینتر، بازیکنانی از این تیم جدا شوند و حکیمی می‌تواند یکی از آنها باشد.

حکیمی ۲۲ ساله که این فصل در ۴۴ بازی اینتر را همراهی کرده و ضمن به ثمر رساندن هفت گل، ۱۰ پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌های خود ساخته است، خریدش برای بایرن مونیخ چیزی در حدود ۵۰ میلیون یورو هزینه خواهد داشت. او تا سال ۲۰۲۵ تحت‌قرارداد اینتر است.

تگ ها


اینتر میلان بایرن مونیخ اشرف حکیمی فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال