اشرف حکیمی: رئالی‌ها بودند که من را نخواستند

اشرف حکیمی، ستاره مراکشی اینتر، از قهرمانی در سری آ به همراه نراتزوری بسیار خوشحال بود و فاش کرد که چرا یک سال پیش رئال مادرید را ترک کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اشرف حکیمی تابستان گذشته با قراردادی ۴۰ میلیون یورویی از رئال مادرید به اینتر پیوست. او اکنون به همراه نراتزوری اولین قهرمانی خود در سری آ را جشن گرفته است.

حکیمی پس از فتح اسکودتو گفت: "بازی ساسولو و آتالانتا را تماشا کردم. این یک قهرمانی فوق العاده و قابل توجه برای من است. ما همه منتظر نتیجه بازی آتالانتا بودیم. فکر می کنم اولین فصل حضورم در ایتالیا بسیار مثبت بوده است."

ستاره ملی پوش مراکشی که با ال چیرینگیتو مصاحبه می کرد در پاسخ به این سوال که چرا رئال مادرید را ترک کرده است، گفت: "مردم می گفتند که من می خواستم بازیکن ثابت باشم، اما این درست نیست. مادرید خانه من بود و من واقعا دوست داشتم که بمانم. هر چند آنها تصمیم دیگری گرفتند.

احساس می کردم که برای وظیفه ام آماده ام اما آنها با مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا دست به گریبان بودند و مجبور شدم مادرید را ترک کنم."

حکیمی در پاسخ به این پرسش که آیا روزی به رئال مادرید باز خواهد گشت، افزود: "هیچکس با من تماس نگرفته است. آنها فصل پیش این شانس را داشتند که با من قرارداد ببندند اما تصمیم دیگری گرفتند."

تگ ها


اینتر میلان اشرف حکیمی سری آ فوتبال