اشرف حکیمی؛ یک خرید لوکس یا خریدی اشتباهی؟

اشرف حکیمی پس از شروعی خوب در اینتر حالا زیر فشار انتقادات قرار داردو...

به گزارش مدال و به نقل از ورش سه، اشرف حکیمی ستاره مراکشی تابستان امسال با رقم ۴۰ میلیون یورو + ۵ میلیون یورو بندهای متغیر، رئال را به مقصد اینتر ترکر کرد. او دو سال عالی را در دورتموند پشت سر گذاشته بود و به نظر می رسید رئال خواهان حفظش باشد ولی پاندمی کرونا و خراب شدن وضعیت اقتصادی باشگاه ها در نهایت سبب شد رئال تصمیم به فروش اشرف بگیرد.

شروع این مدافع هافبک راست بسیار خوب بود و او مورد تمجید رسانه های ایتالیایی هم قرار گرفت ولی دو سه هفته ای است که افت او شروع شده و انتقادات نیز طبعا بالا گرفته است.

اشرف در بازی اینتر و پارما که با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت، یکی از ضعیف ترین های میدان بود. منطقه اوبه اتوبانی برای بازیکنان پارما تبدیل شده بود و اشرف در ارسال سانتر نیز بسیار بی دقت عمل می کرد. شرایط برای اشرف در بازی با رئال(باخت ۳-۲ اینتر) بدتر شد. او روی گل اول رئال که توسط کریم بنزما به ثمر رسید، مقصر اول بود. پاس اشتباه او در نهایت به قیمت پذیرش یک گل تمام شد.

پس از این بازی انتقادات از اشرف شدت گرفتند و او در تساوی ۱-۱ با آتالانتا نیز جایی در ترکیب ثابت اینتر نداشت. آنتونیو کونته سرمربی اینتر معتقد است اشرف هنوز باید پیشرفت کند و برخی رسانه نیز معتقدند پرداخت ۴۰ میلیون یورو برای بازیکنی که نه دفاع می کند و نه در ارسال پاس دقت کافی را ندارد، اشتباه بزرگی بوده است.

باید دید اشرف در هفته های آتی چگونه پاسخ منتقدانش را خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

ستاره دانمارکی اینتر دوباره به تاتنهام پیشنهاد شد

در انتظار معاوضه بزرگ میان اینتر و رئال مادرید

 

 

تگ ها


اشرف حکیمی اینتر میلان بروسیا دورتموند فوتبال جهان اینتر میلان سری آ فوتبال