اشمایکل از یونایتد و سیتی پیشنهاد دارد

به گزارش مدال -تیم های منچسترسیتی و منچستریونایتد به دنبال جذب کسپر اشمایکل، دروازه بان دانمارکی لسترسیتی هستند، اما حالا خبر می رسد که باشگاه اورتون نیز به دنبال به خدمت گرفتن این دروازه بان 30 ساله است ......

به گزارش مدال -تیم های منچسترسیتی و منچستریونایتد به دنبال جذب کسپر اشمایکل، دروازه بان دانمارکی لسترسیتی هستند، اما حالا خبر می رسد که باشگاه اورتون نیز به دنبال به خدمت گرفتن این دروازه بان 30 ساله است ...

به گزارش مدال -تیم های منچسترسیتی و منچستریونایتد به دنبال جذب کسپر اشمایکل، دروازه بان دانمارکی لسترسیتی هستند، اما حالا خبر می رسد که باشگاه اورتون نیز به دنبال به خدمت گرفتن این دروازه بان 30 ساله است.

روزنامه انگلیسی «سان» گزارش داد که رونالد کومان، سرمربی اورتون علاقه مند به جذب اشمایکل، پسر دروازه بان پیشین و اسطوره ای شیاطین سرخ است که قیمتی 30 میلیون پوندی روی او گذاشته شده است.

اشمایکل که سابقه بازی در منچسترسیتی را هم دارد، در سال 2011 بود که از لیدز یوناتید به جمع روباه ها پیوست و فصل گذشته هم با این تیم قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرد.

کسپر اشمایکل اخیراً مدیر برنامه های خود را تغییر داده و همین شایعه احتمال جدایی وی از لسترسیتی را بر سر زبان ها انداخته است.