اشمایکل: شک نکنید که دخیا در یونایتد می‌ماند

گلر افسانه‌ای منچستریونایتد از ماندنی شدن داوید دخیا سنگربان اسپانیایی این تیم اطمینان کامل دارد...

به گزارش مدال، داوید دخیا حدود هشت فصل است که سنگربان شماره یک منچستریونایتد بوده و قرارداد فعلی‌اش در سال 2020 منقضی می‌شود. 

او سال 2011 درحالیکه دروازه‌بانی 20 ساله بود، از اتلتیکو مادرید به یونایتد پیوست و بعد از شروعی متزلزل در این تیم، در نهایت جایگاهش را به عنوان یکی از بهترین دروازه‌بان‌های دنیا تثبیت کرد.

چندی پیش نشریه تلگراف فاش کرد که منچستریونایتد به وی پیشنهاد تمدید فوق‌العاده خوبی ارائه داده که او را از حیث دریافت دستمزد در میان دروازه بان‌های دنیا شماره یک خواهد کرد با این حال هنوز خبری از تمدید قرارداد او نیست.

پیتر اشمایکل دروازه بان دانمارکی سابق منچستر اما نگرانی خاصی از جانب دخیا ندارد و مطمئن است او در این باشگاه خواهد ماند. اشمایکل به میرر گفت: "داوید در منچستریونایتد می‌ماند. او با باشگاه پیوند خورد؛  هرچند هیچ خبر رسمی از تمدید او منتشر نشده است. یکی از مهمترین دلایل شروع بسیار عالی تیم در لیگ برتر دخیا بود. نمایش منچستر برابر چلسی (برتری 4-0) بهترین نمایش تیم در 5 سال گذشته بود. مطمئنم که او از منچستر نخواهد رفت."

برخی معتقدند که دخیا ممکن است راه آنتونیو والنسیا و آندر هررا را طی کرده و با اتمام قراردادش، یونایتد را ترک کند. اشمایکل در این رابطه گفت: "در مورد داوید این اتفاق رخ نخواهد داد. والنسیا و هررا بازیکنان خوبی بودند ولی باشگاه جای آنها را با بازیکنان جوان‌تر پر کرده است. وان بیساکا و دنیل جیمز ستاره‌هایی آینده دار هستند؛ ضمن اینکه چند بازیکن آکادمی نیز به تیم اول راه یافته اند. اینها DNA منچستر را در خود دارند و بسیار به کار تیم خواهند آمد. می دانم که سولسشر(سرمربی) هم به آنها اعتماد دارد و در حال ساختن یک تیم مدعی است."

اخبار مرتبط:

توافق تلفنی کارلو آنچلوتی با مهاجم منچستریونایتد

تگ ها


سنگربان اسپانیایی اسطوره منچستریونایتد پیتر اشمایکل فوتبال جهان داوید دخیا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال