اشمایکل و تحقیر انگلیس در نشست خبری!

کسپر اشمایکل، دروازه بان تیم ملی دانمارک نشست پرحاشیه ای را پیش از دیدار مقابل انگلیس سپری کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی دانمارک که شگفتی ساز رقابت های یورو ۲۰۲۰ لقب گرفته، امشب در مرحله نیمه نهایی این تورنمنت به مصاف انگلیس خواهد رفت و این دیدار در استادیوم ومبلی در لندن برگزار می شود. هواداران فوتبال انگلیس سال هاست به امید موفقیت این تیم شعار "فوتبال به خانه می اید" را سر داده و خودشان را موسس این ورزش مهیج و پرطرفدار می دانند.

اما کسپر اشمایکل در نشست خبری پیش از بازی امشب مقابل انگلیس به عدم موفقیت این تیم در نیم قرن اخیر طعنه زده و تاکید کرد تمام تمرکزش روی عملکرد تیم ملی دانمارک است، نه متوقف کردن روند خوب انگلیس.

در ادامه مکالمه خبرنگار و کسپر اشمایکل در نشست خبری را مرور خواهیم کرد؛

خبرنگار: هدف تیم ملی دانمارک متوقف کردن شعار "فوتبال به خانه می آید" در بازی فردا شب است؟

کسپر اشمایکل: مگر تا به حال یک بار هم به خانه آمده؟ من نمی دانم، آیا تا به حال قهرمان جام ملت های اروپا شده اید؟ در سال ۱۹۶۶ (جام جهانی) فوتبال به خانه آمد، اما آیا آن تورنمنت جام جهانی نبود؟

خبرنگار: بله، اما من به صورت کلی می گویم که انگلیس با قهرمانی در یک تورنمنت ملی در نهایت باعث تحقق این شعار می شود. این کشور به دنبال یک موفقیت واقعی است.

کسپر اشمایکل: صادقانه هدف ما تنها متوقف کردن تیم ملی انگلیس نیست و فکرمان را درگیر این موضوع نمی کنیم. صادقانه من به ندرت فکرم را درگیر تیم ملی انگلیس کرده ام و این داستان اهمیت چندانی برای من ندارد. ما می خواهیم فوتبال را به دانمارک بازگردانده و برای کشوری تنها با پنج و نیم میلیون جمعیت، شادی بزرگی به ارمغان بیاورم. پس صادقانه خیلی به انگلیس فکر نمی کنیم.

تگ ها


تیم ملی دانمارک تیم ملی انگلیس یورو ۲۰۲۰