اشکالات عجیب در خرید بلیت بازی پرسپولیس/خرید ناموفق است!

در فاصله چند ساعت تا شروع بازی پرسپولیس و پارس جنوبی، حدود 2 هزار بلیت به فروش رفته و حدود 20 هزار بلیت در حال «معلق» قرار دارند....

به گزارش مدال،لیگ نوزدهم در شرایطی امروز آغاز می‌شود که سازمان لیگ بر فروش اینترنتی بلیت های این بازی تاکید کرده است. صبح امروز سامانه جدید با 90 دقیقه تاخیر آغاز به کار کرد اما پس از گذشت چند ساعت، بسیاری از هواداران هنوز موفق به خرید بلیت نشده اند.

علاوه بر مشکلاتی که گزارش صبح امروز بررسی شد، ایرادات دیگری هم در خرید بلیت به وجود آمده اند که خرید آن را ناممکن کرده است. اکنون از بین 36 جایگاه ورزشگاه حدود دو هزار بلیت در حالت «فروخته شده» و نزدیک به 20 هزار صندلی نیز در شرایط «رزرو شده» قرار دارند. اما این حالت رزرو به چه معناست؟

اکثر کاربران این سامانه در شبکه های اجتماعی خبر داده اند که در آخرین مرحله از خرید بلیت، سامانه به سایت پرداخت متصل نشده و باوجود انتخاب صندلی، خرید انجام نمی شود. همچنین بسیاری از متقضیان گفته اند که علی رغم پرداخت هزینه، سایت پیغام «خرید ناموفق» را ارسال و اعلام می کند که وجه تا 72 ساعت به حساب برمیگردد.

باوجود خرید ناموفق، اما این بلیت ها در سامانه رزرو هستند و شخص جدید نمی تواند آن را خریداری کند. باید دید این مشکل تا پایان روز به چه شکلی پیش خواهد رفت.

اخبارمرتبط:

فتاحی:دوره بلیت کاغذی تمام شد/ مراسم افتتاحیه نداریم

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس پارس جم جنوبی بلیت فروشی بازی پرسپولیس پارس جم پارس جنوبی جم پرسپولیس پرسپولیس-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال