اشکان دژاگه در لیگ یک قطر

اشکان دژاگه که سه فصل متوالی در تیم فوتبال تراکتور حضور داشت، با عقد قراردادی به تیم الشحانیه قطر پیوست....

به گزارش "ورزش سه"، دژاگه که پس از ترک اردوی تراکتور در میانه‌های لیگ بیستم، بدون تیم بود و شنیده‌هایی مبنی بر مذاکراتش با تیمهای ایرانی هم به گوش می‌رسید، در نهایت مقصد بعدی اش را انتخاب کرد و به فوتبال قطر بازگشت.

آنطور که رسانه‌های قطری گزارش دادند، الشحانیه توانسته نظر دژاگه را جلب کند تا ملی پوش سابق فوتبال ایران به این تیم ملحق شود؛ تیمی که در لیگ دسته اول فوتبال قطر حضور دارد و برای صعود به لیگ ستارگان تلاش می‌کند.

اشکان دژاگه پیش از این سه فصل در تیم العربی حضور داشت؛ تیمی که البته در سطح اول لیگ قطر حاضر بود و حالا او برای بازگشت به لیگ ستارگان، باید یک فصل سخت را در لیگ دسته اول سپری کند.

ستاره سابق تیمهای فولام و ولفسبورگ در سه فصل اخیر پیراهن تراکتور را برتن داشت اما در نهایت مشکلات او با کادرفنی و کادر مدیریتی باشگاه سبب شد تا قید حضور در تبریز را بزند و قراردادش را تمدید نکند و حالا در انتقال ناگهانی و شاید عجیب، الشحانیه را به عنوان مقصد بعدی انتخاب کرده است.

پیش از این مسعود شجاعی، رامین رضاییان و مهرداد پولادی از بین بازیکنان ایرانی در الشحانیه بازی کرده بودند؛ البته زمانی که این تیم در لیگ ستارگان حضور داشت.

هدایت الشحانیه برعهده نبیل انوار قطری است و در کادر او یک مربی ایرانی به نام سعید بونسی به عنوان مربی بدنساز دیده می‌شود.

تگ ها


اشکان دژاگه قطر