اشکان دژاگه و تکذیب‌های تکراری

باز هم اسم اشکان دژاگه برای پیوستن به استقلال تیتر رسانه ها شد. مطرح شدن اسامی بازیکنان مختلف برای پیوستن به تیم ها در آستانه فصل نقل وانتقالات همیشه بوده و خواهد بود....

باز هم اسم اشکان دژاگه برای پیوستن به استقلال تیتر رسانه ها شد. مطرح شدن اسامی بازیکنان مختلف برای پیوستن به تیم ها در آستانه فصل نقل وانتقالات همیشه بوده و خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مدال، این اتفاق در سال های اخیر حوالی باشگاه استقلال بیش از حد معمول رقم خورده است و عدم مدیریت درست در فصل نقل و انتقالات موجبات جدایی بسیاری از بازیکنان و بالارفتن قیمت ها به صورت غیر واقعی را برای استقلال به همراه داشته است.
امسال اما این حواشی زودتر از حد معمول آغاز شده است. از صیاد منش و خبر توافق اروپایی 750 هزار دلاریش تا شایعه  تکراری پیوستن اشکان دژاگه به جمع آبی ها و به دنبال آن، همان مصاحبه ها و تکذیب های تکراری! درخواست مربی از مدیریت برای حفظ بازیکن و تاکید مدیران به تلاش شبانه روزی!
ماجرای اشکان دژاگه هم موضوع جدیدی برای استقلال نیست. دقیقا 2 سال پیش بود که از تمایل مدیران وقت استقلال به جذب کاپیتان تیم ملی پرده برداری شد. جذب دژاگه اما به‌دلیل اختلاف‌نظر‌هایی که وجود داشت منتفی شد و تیم مدیریتی آن زمان نتوانست این بازیکن را جذب کند و پس از آن هم تمامی ماجرا تکذیب شد!
درست یک سال پس از آن وینفردشفر اعلام کرد که درخواست جذب دژاگه را به مدیران داده بوده است تا تمامی آن تکذیب ها زیر سوال برود.
البته در زمانی که شفر ماجرای دژاگه را افشا کرد نیز باشگاه استقلال موفق به جذب این بازیکن نشد و کاپیتان تیم ملی در نهایت به جمع سرخ پوشان تبریزی پیوست و امروز دوباره خبر جذب دژاگه از سوی باشگاه استقلال شنیده می شود و در چرخه ای تکراری این خبر از سوی فتحی تکذیب می شود!
امیرحسین فتحی درخصوص این خبر می گوید: دژاگه بازیکن محترمی است ولی باشگاه استقلال هیچ صحبتی در این مورد انجام نداده ضمن آنکه ما بازی‌های مهم و حساسی داریم به همین دلیل روی مباحث نقل‌و‌انتقالاتی هیچ اقدامی انجام نداده‌ایم.

البته باید به این نکته هم توجه کرد که دژاگه قرارداد دارد و کاملا طبیعی است که تراکتور رضایت نامه این بازیکن را برای پیوستن به استقلال صادر نکند مگر این که دژاگه خودش هم تمایل به ترک تراکتور داشته باشد و باشگاه را متقاعد به صدور رضایت نامه کند.

حال باید منتظر فصل نقل و انتقالات ماند و دید که آیا این بار باشگاه استقلال می تواند در نگه داشتن بازیکنان مد نظر سرمربی توانمند عمل کند و آیا می تواند کاپیتان تیم ملی را که شفر مدت هاست تمایل دارد او را در جمع شاگردانش داشته باشد، آبی پوش کند یا همان اتفاقات گذشته باز هم تکرار می شود.