اشکان دژاگه کم‌کم آماده می‌شود

هافبک ایرانی الشحانیه نخستین حضورش در ترکیب این تیم را در حالی تجربه کرد که سازنده یک گل بود....

به گزارش "ورزش سه"، اشکان دژاگه که پس از سه سال حضور در تراکتور تصمیم به جدایی از این باشگاه گرفت و الشحانیه را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کرد، در دو هفته اخیر لیگ یک قطر به میدان رفته که در دیدار این هفته برای نخستین بار حضور ثابت در ترکیب تیمش داشت و نمایش خوبی ارائه داد.

کاپیتان سابق تیم ملی ایران و تراکتور که در تصمیمی غیرمنتظره راهی لیگ یک فوتبال قطر شد، در هفته اول فصل ۲۲-۲۰۲۱ حضور ۳۰ دقیقه‌ای و تعویضی مقابل البدع داشت، اما در دومین بازی فصل از ابتدا وارد زمین شد.

اشکان دژاگه در مسابقه گذشته الشحانیه در هفته دوم لیگ یک قطر حضور ثابت مقابل لوسیل داشت و ۷۰ دقیقه در زمین بود که در این مدت توانست روی گل سه امتیازی تیمش تاثیرگذار باشد.

هافبک ایرانی الشحانیه در زمانی که بازی گره خورده و تیمش در گلزنی ناکام بود، با یک دریبل ریز از سد مدافع مقابل خود عبور کرد و شوت محکمی به سمت دروازه لوسیل زد که توپ توسط گلر حریف برگشت داده شد تا در ریباند گل برتری الشحانیه به ثمر برسد.

اشکان دژاگه بخاطر دوری طولانی مدت از شرایط بازی و استراحتی که در آلمان داشت، پس از سفر به قطر از آمادگی خوبی برخوردار نبود که اختلاف دمای ۱۵ درجه‌ای این دو کشور نیز روی کار او تاثیر گذاشت، اما بدنسازی مناسب مربی باشگاه قطری با کاپیتان سابق تیم ملی ایران موجب خواهد شد تا او دوباره بتواند به شرایط ایده‌آل برگردد.

تگ ها


اشکان دژاگه