اشکرینیار: هواداران اینتر می خواستند اسمم را عوض کنم؛ از علاقه بارسلونا بی خبرم

مدافع جوان و مستحکم اینتر گفت هواداران نراتزوری از او می خواهند نامش را تغییر دهد و از لوچانو اسپالتی تمجید کرد ......

مدافع جوان و مستحکم اینتر گفت هواداران نراتزوری از او می خواهند نامش را تغییر دهد و از لوچانو اسپالتی تمجید کرد. 

میلان اشکرینیار سورپرایز این فصل اینتر در رقابت های سری آ ایتالیا است. وی در گفتگو با رسانه اسپورت از کشور زادگاهش اسلواکی گفت:

من پچ پچ ها را شنیده ام و مربی فکر می کند من خوب کار می کنم. اسپالتی مربی سختگیر اما بسیار خوبی است. مطمئنا او یکی از بهترین مربیان ایتالیا است. رابطه فوق العاده ای با هم داریم. نقطه قوت او این است که می داند چه زمان به تیم هیجان و انگیزه وارد کند و چه زمان تیم را آرام کند. 

اشکرینیار همچنین رابطه خوبی با هواداران نراتزوری دارد:

همیشه دوست دارم با آنها صحبت کنم. زمانی که به اینتر آمدم، از من خواستند نامم را عوض کنم زیرا همنام میلان، رقیب ماست. البته شوخی بود. مثل همشیک (هم وطن اشکرینیار) در ناپولی محبوب نیستم تا مردم دور من تجمع کنند اما زمانی که به یک نفر امضا می دهم، یک نفر دیگر هم پس از او می آید. گاهی هواداران میلان هم از من امضا می خواهند اما مشکلی ندارد. با این حال با وضعیت مارک همشیک در ناپل قابل قیاس نیستم. 

اشکرینیار سپس در مورد اهداف فصل صحبت کرد:

فصل گذشته اینتر خوب کار نکرد. برای باشگاهی در حد اینتر، رده هفتم جایگاه بسیار بدی به حساب می آید. صحبت از کسب اسکودتو سادگی است زیرا رقبای زیادی مانند یووه، ناپولی و رم داریم اما هدف ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. باید به همان اینتری تبدیل شویم که در تمام رقابت ها مدعی بود.

وی سپس در مورد شایعات علاقه بارسلونا به او گفت:

از علاقه آنها بی خبرم و نمی دانم درست باشد. هیچ چیزی بیشتر از نوشته های روزنامه ها نمی دانم. این وظیفه مدیر برنامه ام است تا این وضعیت را دنبال کند. من زمان زیادی نیست که در اینتر هستم بنابراین واقعا نمی خواهم در مورد نقل و انتقالات صحبت کنم. بارسا همیشه بارسا است اما من چیزی نمی گویم. در اینتر هستم و خوشحالم.

تگ ها


اخبار روز اینتر میلان فوتبال