اشکش: با سیاه بازی زحمات ما را خراب نکنید

تیم فوتبال استقلال ملاثانی شب گذشته در برابر بادران با نتیجه دو بر یک شکست خورد که البته اشتباهات داوری در این دیدار وجود داشت....

به گزارش "ورزش سه"، ابراهیم اشکش سرمربی تیم استقلال ملاثانی که تیمش شب گذشته از داوری ضربه دید و گل سالم آن به اشتباه، آفساید گرفته شد به شدت نسبت به این مسئله معترض و ناراحت است.

اشکش در گفت وگو با خبرنگار ما در این خصوص گفت: داور بازی با تصمیمات اشتباه، زمینه ساز برد بادران شد. از خطای مسلم بازیکن حریف کنار خط زمین روی بازیکن ما به سادگی گذشت و در ادامه همان توپ منجر به پنالتی و گل دوم بادران شد. در صحنه گل دوم و سالم ما که به هیچ وجه آفساید نبود کمک داور با دستپاچگی اعلام آفساید کرد و حق تیم مظلوم من را پایمال کرد.

وی در خصوص صحبت‌های روانخواه سرمربی تیم فوتبال بادران و اعتراض وی به حضور مربیان که غیر مستقیم به اشکش و بعضی مربیان دیگر اشاره می‌کرد، گفت: ما با تمام وجود و کمترین امکانات، حمایت و بودجه در مسابقات حاضر می‌شویم و یک تیم سختکوش و تاکتیکی را بر اساس داشته های فنی مان ساخته ایم. آیا زحمات و تلاش ما باید با سیاه بازی و دروغ نمایی تیم حریف در مصاحبه بعد بازی زیر سوال برود؟ نه به احترام و اهدای گل قبل از بازی و نه به توهین، خلاف واقع گفتن و سیاه بازی در مصاحبه بعد از بازی.

اشکش در انتها نیز با کنایه به حضور روانخواه در تیم بادران، این چنین گفت: یک تیم آماده و ساخته شده توسط محسن عاشوری را با روابط و لابی‌گری در اختیار گرفتند و حالا دم از فوتبال می‌زنند. آقای به ادعا مربی اگر اشتباهات داوری نبود شما الان حرفی برا گفتن نداشتید‌.

تگ ها


استقلال ملاثانی دسته یک فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال