اشک‌های ستاره دورتموند پس از مصدومیت

جیووانی رینا، ستاره آمریکایی دورتموند، پس از ترک زمین به دلیل مصدومیت به شدت ناراحت به نظر می‌رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دورتموند شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و سوم بوندسلیگا به مصاف بروسیا مونشن گلادباخ رفت و موفق شد با شش گل این تیم را درهم بکوبد. 
رینا که اکثر دیدارهای فصل 22-2021 را به دلیل مصدومیت جدی از ناحیه همسترینگ از دست داده بود، برای اولین بار پس از ماه آگوست در این بازی در ترکیب اصلی دورتموند قرار گرفته بود. 
این بازیکن 19 ساله در 30 دقیقه ابتدایی بازی بسیار بانشاط و سرحال ظاهر شد اما در حالی که تیم میزبان مشغول شادی پس از گل اول مارکو رویس بود، این بازیکن به زمین افتاد و با اشک مجبور به ترک میدان شد. 

مارکو روزه پس از بازی درباره مصدومیت این بازیکن صحبت کرد اما به نظر می‌رسید که به بازگشت سریع این بازیکن به میادین چندان خوش‌بین نیست.
این مربی آلمانی پس از بازی به خبرنگاران گفت:« جیو واقعا ناراحت است، شما می‌توانید این موضوع را به خوبی در تصاویر ببینید. ما از این بازیکن حمایت می‌کنیم و با تمام وجود در کنارش هستیم چون به او نیاز داریم و چون او ورزشکاری فوق العاده است.»
روزه در گفتگو با DAZN درباره مصدومیت این ستاره جوان اظهار داشت:« او به تازگی از مصدومیت برگشته و در شرایط بسیار خوبی بود. همه از این که او برگشته بود خوشحال و راضی بودند. این که بتوانیم او را با کیفیتی که دارد در زمین بازی در اختیار داشته باشیم برای ما بسیار مهم بود.»

 

تگ ها


فوتبال جهان بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال