اشک‌های یاسین پساز مصدومیت نگران کننده (عکس)

جدا از شکستی که سپاهان در نیمه اول مقابل پیکان تجربه کرد، خبر بدتری هم در راه بود و ستاره جوان این تیم به دلیل مصدومیت زمین مسابقه را ترک کرد....

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت این بازیکن در دقایق انتهایی بازی رخ داد؛ جایی که یاسین سلمانی هافبک ملی پوش تیم فوتبال سپاهان قصد فرار و عبور از دو مدافع آخر پیکان را داشت که خطای سامان فلاح مانع پیشروی او شد. این بازیکن اما در ادامه در شرایطی که استارت سریعی را آغاز کرده بود، با آسیب دیدگی از ناحیه کشاله مواجه شد و در همان لحظه رو به نیمکت کرد و از کادر فنی خواست تا او را تعویض کنند.


البته سلمانی چند دقیقه بعد و پس از اینکه مطمئن شد دیگر نمی تواند به بازی ادامه بدهد، جای خود را به سروش رفیعی داد و در حالی که به شدت از اتفاقی که برایش رخ داده، ناراحت بود، زمین مسابقه را ترک کرد.


به نظر می رسد مصدومیت سلمانی ستاره تیم امید و سپاهان از ناحیه کشاله و همسترینگ باشد و در این صورت او حداقل یک ماه از میادین دور خواهد شد.


تیم فوتبال سپاهان نیمه اول دیدار با پیکان را با شکست یک گله پایان داد  و حالا باید دید در نیمه دوم بازیکنان این تیم می توانند از رقم خوردن چهارمین شکست ( سومین شکست رسمی( جلوگیری کنند یا خیر.

این لحظه ای است که سلمانی در کورس با مدافع پیکان دچار آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ شد.

سلمانی که در همان لحظه متوجه آسیب دیدن پای خود شده بود، اینطور رو به نیمکت کرد و خواستار تعویض خود شد.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان یاسین سلمانی