اصرار دروازه بان بارسلونا، بگذارید بروم

گلر برزیلی بارسلونا دیگر نمی خواهد ذخیره مارک آندره تراشتگن باشد و ساز جدایی را کوک کرد....

به گزارش "ورزش سه"، نتو دو سال پیش از والنسیا به بارسلونا پیوست؛ در حالی که سابقه دو فصل بازی برای یوونتوس را نیز در کارنامه داشت. او با علم به اینکه ذخیره تراشتگن خواهد بود، قبول کرد به بارسلونا بیاید و اغلب در کوپا دل ری شانس بازی پیدا کرد و تقریبا ذخیره دائمی گلر آلمانی بود.

قرارداد نتو ۴ ساله به ارزش ۳۵ میلیون یورو(۲۶ ثابت و ۹ میلیون بندهای متغیر) بود ولی گلر برزیلی دیگر تمایلی برای ماندن در بارسلونا ندارد. او زمستان گذشته نیز قصد جدایی داشت ولی یک مصدومیت مانع شد او به هدفش برسد.

نتو در دو بازی اول بارسا در لالیگا از مصدومیت تراشتگن استفاده کرد و دروازه بان ثابت بارسلونا بود. او برابر سوسیداد دو گل دریافت کرد و در بازی برابر بیلبائو نیز یک گل اما شاید بازی شنبه برابر بیلبائو آخرین بازی او با پیراهن بارسلونا بود چرا که درخواست رسمی جدایی داده است.

طبق ادعای رادیو راک ۱ کاتالونیا، نتو از سران بارسا خواسته تا به وی مجوز جدایی بدهند و باشگاه نیز روی او ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاشته است. بارسا قصد ندارد نتو را به راحتی از دست بدهد و رونالد کومان سرمربی بارسا نیز مخالف جدایی اوست چرا که در صورت پیوستن نتو به باشگاهی دیگر، بارسا باید یک دروازه بان در اندازه های او جذب کند که به فاصله ۹ روز تا پایان نقل و انتقالات،  ماموریتی دشوار است.

به نظر می رسد نتو علی رغم تمایل به جدایی، کار راحتی برای رسیدن به هدفش پیش رو ندارد و اگر معجزه ای رخ ندهد، یک فصل دیگر نیز باید ذخیره تراشتگن باشد.

تگ ها


مارک آندره ترشتگن فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال