اصرار عجیب دمبله برای نشستن کنار اوبامیانگ (عکس)

عثمان دمبله، وینگر بارسلونا، در اقدامی عجیب برای نشستن کنار پی‌یر امریک اوبامیانگ نیمکت این تیم را بهم ریخت....

به گزارش "ورزش سه"، دمبله با وجود تمامی اتفاقات و درگیری‌های چند هفته اخیر نهایتا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از بارسلونا جدا نشده و به حضور در این تیم ادامه داد.

قرارداد این بازیکن در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و با توجه به این که او قراردادش را با این باشگاه تمدید نکرده، مدیران بارسا به او اعلام کرده بودند که باید در ماه ژانویه به تیم جدیدی منتقل شود چون دیگر جایی در ترکیب این تیم ندارد.

اما این بازیکن نتوانست در روز پایانی نقل و انتقالات و علیرغم شایعاتی که درباره پیشنهاد جدی پاری سن ژرمن و چلسی به گوش می‌رسید، نوکمپ را ترک کند.

از سوی دیگر پی‌یر امریک اوبامیانگ که پیش از این در بروسیا دورتموند با دمبله هم‌بازی بود از آرسنال جدا شده و به این تیم ملحق شد تا این دو بازیکن بار دیگر پس از پنج سال با هم در یک تیم حضور داشته باشند.

به نظر می‌رسد که این وینگر فرانسوی از حضور اوبامیانگ در نوکمپ بسیار خوشحال است و این خوشحالی را در جریان دیدار برابر اتلتیکو مادرید با اقدامی عجیب نشان داد.

در حالی که اوبامیانگ در آخرین صندلی از نیمکت نشسته بود، دمبله به سمت نیمکت آمده و از تمامی بازیکنانی که پیش از او روی صندلی‌ها نشسته بودند خواست جابجا شوند تا او بتواند به صندلی آخر رسیده و کنار دوست و هم‌تیمی قدیمی‌اش بنشیند.

ژاوی پس از بازی برابر اتلتیکو مادرید از هواداران خواست که دست از سوت زدن و هو کردن دمبله بردارند و به نظر می‌رسد که قصد دارد برخلاف میل باشگاه در طول بازی‌های باقی مانده از او در ترکیب تیمش استفاده کند. در این صورت احتمال دارد که اوبامیانگ و دمبله بار دیگر پس از سال‌ها در زمین کنار یکدیگر حضور داشته باشند.

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال