اصرار عجیب فتحی به بی اطلاعی از تصمیم رحمتی!

مدیرعامل استقلال در حالی این موضوع را مطرح می کند که اگر می دانستم رحمتی قصد جدایی از استقلال را دارد، این اجازه را به او نمی دادم، که قصه احتمال جدایی رحمتی از استقلال از مدت ها پیش مطرح شده بود!...

مدیرعامل استقلال در حالی این موضوع را مطرح می کند که اگر می دانستم رحمتی قصد جدایی از استقلال را دارد، این اجازه را به او نمی دادم، که قصه احتمال جدایی رحمتی از استقلال از مدت ها پیش مطرح شده بود!

به گزارش خبرنگار مدال، امیرحسین فتحی روز گذشته طی گفت و گویی اعلام کرد که من واقعا اگر می دانستم مهدی رحمتی می خواهد جدا شود، این اجازه را نمی دادم من هم وقتی متوجه شدم که عکس او را با پیراهن شهر خودرو دیدم!

مدیرعامل استقلال در حالی این صحبت را بیان می کند که حتی هواداران استقلال هم از مدت ها پیش از جدایی رحمتی در فضای مجازی از احتمال پایان همکاری رحمتی و استقلال صحبت می کردند. خلیل زاده، نایب رئیس هیئت مدیره استقلال هم چند روز پیش از جدایی رسمی مهدی رحمتی، به این موضوع اشاره کرده بود که دروازه بان استقلال با تیم پدیده شهر خودرو به توافق رسیده و به زودی با آن ها قرارداد می بندد، حالا چرا امیرحسین فتحی اصرار دارد که بگوید اصلا از این موضوع خبر نداشته است موضوعی است که باید از خود مدیرعامل استقلال پرسید!
امیدواریم رویه مدیرعامل استقلال در صحبت با هواداران تیمش در فصل پیش رو تغییر کند. استقلال و هوادارانش برای رسیدن به موفقیت نیاز به اعتماد و تعامل دو طرفه بیشتری دارند!

 

بیشتر بخوانید:

مدیر رسانه ای باشگاه استقلال منصوب شد/تاریخ صدور حکم ۲ مرداد!

تگ ها


باشگاه استقلال مدیرعامل استقلال امیرحسین فتحی دروازه بان پیشین استقلال مهدی رحمتی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال