اصرار عجیب کالدرون؛ وقتی نادری به عالیشاه و نعمتی ترجیح داده شد

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس بار دیگر در ترکیب این تیم محمد نادری را به بازیکنانی چون امید عالیشاه و سیامک نعمتی ترجیح داد....

به گزارش خبرنگار مدال، محمد نادری بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس در جریان بازی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان بار دیگر در پست وینگر به میدان رفت و تا دقیقه 68 بازی دائما در سمت چپ و راست خط هافبک پرسپولیس حضور داشت. این در حالی است که نادری به عنوان مدافع چپ به پرسپولیس پیوسته و پس از نمایش درخشان در این پست در ترکیب سرخ‌ها در فصل گذشته به تیم ملی دعوت شده است.
اصرار کالدرون به بازی دادن همزمان نادری و انصاری در دو پست کناری تا حدودی از توانایی پرسپولیس در فاز تهاجمی کاسته است. نادری بازیکنی است که تا دو فصل پیش در پست مدافع میانی برای تراکتور به میدان می‌رفته و در فصل گذشته در پست دفاع چپ نیز کمتر شاهد حضور فعال وی در حملات بوده‌ایم. بازیکنی که برانکو نیز در چند بازی از اون در پست مدافع میانی بهره برد و حال در روندی نه چندان قابل انتظار شاهد آن هستیم که نادری به عنوان یکی از 4 بازیکن هجومی در ترکیب پرسپولیس به میدان می‌رود.
این در حالی است که پرسپولیس بازیکنانی چون امید عالیشاه و سیامک نعمتی را به عنوان بازیکن تخصصی در این پست در اختیار دارد که کالدرون در این بازی این دو را نیمکت‌نشین کرده بود. عالیشاه پس از اضافه شدن به ترکیب پرسپولیس سمت چپ این تیم را فعال کرد و نعمتی هم پس از حضور در زمین به رغم بازی در میانه میدان نمایش قابل قبولی از خود ارائه کرد.

 

اخبار مرتبط:
روز درخشان پرسپولیسیِ سابق در آزادی
پرسپولیس-جونیور در خط پایان

تگ ها


محمد نادری نادری پرسپولیس بازیکنان پرسپولیس اخبار پرسپولیس پرسپولیس نفت مسجدسلیمان پرسپولیس نفت مسجد سلیمان هفته یازدهم لیگ نوزدهم هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته یازدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران گابریل کالدرون فوتبال