اصرار کومان؛ ممفیس دیپای را زمستان می خواهم

رونالد کومان پس از شکست برابر ختافه بار دیگر تکرار کرد که ممفیس دیپای مهاجم لیون را در انتقالات زمستانی می خواهد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از تغییر و تحولات باشگاه بارسلونا و روی کار آمدن رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید این تیم، از نام های زیادی به عنوان گزینه های سرمربی هلندی برای تقویت تیمش نام برده شد.

ممفیس دیپای یکی از بازیکنانی به حساب می آمد که در طول این مدت بارها درباره انتقالش به نوکمپ صحبت شده بود. در واقع گفته شد که سرمربی جدید بارسلونا، به سران این باشگاه اعلام کرده هر طور که شده هم وطنش را برای تقویت خط حمله به خدمت بگیرند.

با این حال موانعی بر سر راه انتقال ممفیس دیپای به بارسلونا وجود داشت و باعث شد تا انتقال او منتفی شود. اخیرا اخباری در مورد توافق دیپای و بارسا برای انتقالات زمستانی ۲۰۲۱ منتشر شد که ستاره هلندی آنها را تکذیب کرد.

رونالد کومان در مورد جذب دیپای به "Rotterdam AD" گفت:« بله امکان چنین اتفاقی وجود دارد که دیپای زمستان به بارسا منتقل شود. برای جذب او در زمستان تلاش خواهیم کرد چرا که دوست دارم او را در اختیار داشته باشم؛ ولی صادقانه بگویم که نمی دانم وضعیت اقتصادی باشگاه در آن مقطع چگونه خواهد بود. باید صبر کنیم و ببینیم شرایط چطور  می شود.»

کومان ادامه داد:«  اینجا دیگر مسائل دست من نیست و همه چیز بر عهده باشگاه است. من تنها می توانم صبر کنم. دیپای را می خواهم چون او بازیکن بزرگی است و کیفیتش در حد بازی برای بارسلوناست. ما در خط حمله مشکلاتی داریم و مهاجمی که بتواند به عمق دفاع حریف بزند، نداریم. بیشتر مهاجمان بارسا دوست دارند با توپ کار کنند ولی دیپای می تواند در نوک حمله منتظر تک موقعیت ها بماند. او قدرتمند و با دینامیک بالاست. دیپای می تواند مهاجم نوک باشد یا بال چپ.»

تگ ها


رونالد کومان لیون ممفیس دیپای بارسلونا