اصرار یوونتوس به فروش دیبالا

پس از پیوستن لوکاکو به اینتر، انتقال دیبالا به منچستریونایتد نیز منتفی شد و حالا سران باشگاه یوونتوس در تلاش هستند تا مهاجم آرژانتینی خود را به پاریسن‌ژرمن فرانسه پیشنهاد دهند....

به گزارش مدال، نشریه انگلیسی «ایندیپندنت» مدعی شد مدیران باشگاه یوونتوس در تلاش هستند تا پائولو دیبالا را که ظاهراً در برنامه‌های تاکتیکی مائوریتزیو ساری، سرمربی جدید یووه جایی ندارد، به پاری‌سن‌ژرمن بفروشند تا تراز مالی خود را در جهت رعایت قوانین بازی جوانمردانه مالی یوفا به تعادل برسانند.

دیبالا در این تابستان بحث معاوضه‌اش با روملو لوکاکو توسط دو باشگاه یوونتوس و منچستریونایتد مطرح بود، اما در نهایت تن به این انتقال نداد. در ادامه شایعه پیوستنش به تاتنهام مطرح شد که با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی در انگلیس، این انتقال هم منتفی شد.

رسانه‌های ایتالیایی خبر می‌دهند که مهاجم آرژانتینی یوونتوس هم از نحوه رفتار مدیران این باشگاه بابت قرار دادن وی در لیست فروش یوونتوس، عصبانی است.

انتقال دیبالا 25 ساله به پاری‌سن‌ژرمن می‌تواند مناسب تمامی طرفین باشد و به بازگشت نیمار به بارسلونا هم سرعت ببخشد. این مهاجم آرژانتینی که در سه فصل اول حضورش در یوونتوس به ترتیب 23، 19 و 26 گل برای بیانکونری به ثمر رساند، فصل گذشته کاملاً زیر سایه کریستیانو رونالدو پرتغالی بود و این در آمار گلزنی وی کاملاً مشهود بود، جایی که تنها 10 گل به ثمر رساند.

بیشتر بخوانید:
لوکاکو انتقال دیبالا به تاتنهام را منتفی کرد

تگ ها


وضعیت دیبالا دیبالا پاری سن ژرمن دیبالا منچستریونایتد معاوضه دیبالا نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات پائولو دیبالا یوونتوس سری آ فوتبال