اصغرخانی: تنها چاره استقلال برد است

پیشکسوت آبی پوشان گفت: استقلال حداقل روی کاغذ مشکلی برای غلبه بر استقلال خوزستان ندارد و باید از این فرصت به خوبی استفاده کند ......

پیشکسوت آبی پوشان گفت: استقلال حداقل روی کاغذ مشکلی برای غلبه بر استقلال خوزستان ندارد و باید از این فرصت به خوبی استفاده کند.

به گزارش مدال ایوب اصغرخانی اظهار داشت: در این چند روزی که مسابقات تعطیل بود، استقلال به آرامش رسید و این آرامش به تمرکز شفر و بازیکنان کمک می کند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: چند نتیجه نامطلوب پشت سر هم باعث شد تا فشار روانی به بازیکنان و کادر فنی وارد شود و اگر در آن شرایط با پدیده بازی می‌کرد بعید نبود در آن بازی هم نتیجه خوبی گرفته نشود و در آن صورت شرایط تیم بحرانی‌تر می‌شد.

وی افزود: لغو بازی با پدیده یک توفیق اجباری برای استقلال بود و این اتفاق به کمک آبی پوشان آمد. شفر هم از این فرصت بهترین استفاده را برد و تیمش را مسابقات آینده آماده کرد.

اصغرخانی گفت: شرایط تیم استقلال خوزستان هم به گونه‌ای است که روی کاغذ شانس پیروزی آبی پوشان تهران زیاد است و آنها باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرند. چرا که در صورت ثبت نتیجه‌ای به جز پیروزی بعید نیست بار دیگر موج انتقادات علیه آبی پوشان آغاز شود. 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال