اصغرخانی: لغو بازی پدیده به سود استقلال شد

پیشکسوت آبی پوشان گفت: در شرایط بحرانی که استقلال داشت لغو بازی با پدیده که باید در ورزشگاه تختی صورت میگرفت به نفع این تیم شد ......

پیشکسوت آبی پوشان گفت: در شرایط بحرانی که استقلال داشت لغو بازی با پدیده که باید در ورزشگاه تختی صورت می‌گرفت به نفع این تیم شد.

ایوب اصغرخانی ، ابتدا با اشاره به لغو دیدار استقلال و پدیده در لیگ برتر اظهار داشت: این اتفاق به هر دلیلی که رقم خورد، به سود استقلال شد. باتوجه به نتایج دیدارهای گذشته این تیم مقابل سپاهان، سایپا و ماشین سازی، تیم آماده ورود به بحران بود و کافی بود مقابل پدیده پیروز نشود تا حاشیه های جدیدی دور و بر آن ایجاد شود.

وی افزود: به خصوص که این بازی قرار بود در ورزشگاه تختی برگزار شود و ناهمواری زمین این ورزشگاه هم می توانست علتی باشد برای بازی نه چندان خوب و احتمالا کسب نتیجه ای به جز پیروزی.

پیشکسوت آبی پوشان در ادامه بیان داشت: نتایج نا مطلوب هفته‌های اخیر باعث شده بود تا تمرکز شفر هم بر هم بخورد و این تعطیلات تاحدودی برای ذهن آشفته سرمربی استقلال هم خوب است. او می تواند در آرامش بیشتری افکار خود را متمرکز کرده و برای تیمش بهترین تصمیم را بگیرد.

هافبک پیشین آبی پوشان  تصریح کرد: فصل گذشته هم شفر وقتی از تعطیلات استفاده کرد و یک اردو در جزیره کیش گذاشت، تیم به شرایط ایده آل رسید و فکر می کنم سرمربی کهنه کار استقلال آنقدر تجربه داشته باشد که در این مقطع نیز با استفاده از این ایام تعطیل تیمش را از نظر روحی و بدنی ریکاوری کند.

اصغرخانی گفت: من اطمینان دارم آبی پوشان با شروع مجدد لیگ به روزهای خوب باز خواهند گشت و نتایجی خواهند گرفت که در شان نام این تیم باشد. به اعتقاد من نه بازیکنان، نه اعضای کادر فنی و نه هواداران نباید از قهرمانی در این فصل نا امید شوند و قهرمانی را از دست رفته بدانند. فرصت برای جبران زیاد است.

وی در خصوص اضافه شدن یک دستیار به کادر فنی استقلال گفت: در این خصوص خود شفر بهترین فردی است که می تواند اظهار نظر کند. نباید اضافه شدن دستیار را به او تحمیل کرد. حتی اگر قرار شد یک دستیار به کادر فنی اضافه شود باید انتخاب این فرد را هم به انتخاب خود شفر گذاشت. در غیر این صورت اضافه شدن دستیار نه تنها مفید نیست، بلکه ممکن است پیامدهای منفی هم داشته باشد. 

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال