اصغر حاجیلو: منصوریان حق داشت مسئولان را به باد انتقاد بگیرد!

پیشکسوت استقلال با تاکید بر اینکه آبی پوشان برابر نفت آبادان شرایط خوبی نداشتند، گفت: سرمربی استقلال حق داشت به خاطر شرایط موجود اعتراض کند ......

پیشکسوت استقلال با تاکید بر اینکه آبی پوشان برابر نفت آبادان شرایط خوبی نداشتند، گفت: سرمربی استقلال حق داشت به خاطر شرایط موجود اعتراض کند.

به گزارش مدال و به نقل از وب سایت نود، اصغر حاجیلو با انتقاد از شرایط بوجود آمده برای آبی پوشان تهرانی افزود: وضعیت بدی برای استقلال مقابل نفت آبادان اتفاق افتاد. به یک باره سه مهره تاثیرگذار این تیم که به طور حتم دو بازیکن به نام مجید حسینی و نورافکن در ترکیب ثابت تیم بودند محروم می شوند و کار برای کادر فنی سخت می شود. داشتن ۴ مصدوم هم مزید بر علت شد تا دست منصوریان و همکارانش برای بازی برابر نفت آبادان تا حدودی خالی بماند.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: منصوریان حق داشت که آنقدر عصبانی شود و برخی مسئولان را با باد انتقاد بگیرد. او برای بازی برابر نفت آبادان برنامه ریزی کرده بود و تاکتیکش را مقابل نفت آماده کرده که محرومیت بازیکنانش همه چیز را به هم ریخت.

وی در خصوص دیدار آبی پوشان برابر همنام اهوازی گفت: استقلال خوزستان دیدار اول برابر تراکتورسازی را با پیروزی پشت سر گذاشت و قطعا بدنبال این است تا بتواند مقابل استقلال تهران نیز یک پیروزی دیگر بدست آورد.

حاجیلو در ادامه افزود: اگر چه استقلال مقابل نفت آبادان شکست خورد اما به طور حتم و با بخشیده شدن بازیکنان محروم منصوریان برنامه خاصی را برای پیروزی برابر استقلال خوزستان آماده کرده است تا بتواند اولین سه امتیاز را در اولین بازی در تهران مقابل همنام اهوازی خود کسب کند.

پیشکسوت استقلال در خصوص تعطیلات ۲۰ روزه لیگ بعد از هفته پنجم مسابقات گفت: همه باید نگاه ویژه ای به تیم ملی داشته باشند و کمک کنیم تا کادر فنی با آرامش کامل تیم خوبی را روانه این تورنمنت بزرگ کنند البته با توجه به اینکه صعودمان به جام جهانی قطعی شده است و دغدغه ای برای کادر فنی تیم ملی وجود ندارد بهتر بود زمان اردوها کمتر می شد تا لیگ از جریان نمی افتاد و شاید می شد اردوی تیم ملی را نزدیک به حضور درجام جهام برگزار کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هواداران استقلال به خوبی شرایط این تیم را درک می کنند و مطمئنم همانند سال گذشته امسال هم تیم خود را در لیگ داخلی، جام حذفی و لیگ قهرمانان تنها نخواهند گذاشت.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال