اصفهانیان:از کمیته داوران رفتم، در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هستم!

عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال گفت که همچنان به کارش در این هیئت رئیسه ادامه می‌دهد....

عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال گفت که همچنان به کارش در این هیئت رئیسه ادامه می‌دهد.

به گزارش مدال،فریدون اصفهانیان بعد از برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت: این مجمع عمومی فدراسیون بود که برگزار شد و تصمیماتی به رای گذاشته شد.

وی درباره اینکه شب گذشته از سمتش در ریاست کمیته داوران فدراسیون فوتبال استعفا کرده, اظهار داشت: با رئیس فدراسیون فوتبال صحبت کردم, باید تابع قوانین کشور باشیم و مشکلی با این موضوع نداریم.

اصفهانیان گفت: با توجه به جلساتی که با تاج داشتیم و جلساتی پیش از این با نهادهای مختلف از جمله بازرسی و جاهای دیگر برگزار شده بود گفته شد کسانی که عضو هیئت رئیسه و بازنشسته هستند نمی‌توانند سمت دیگری در حیطه اجرایی داشته باشند. برای همین ما ضمن احترام به قوانین کشوری در نامه نیز نوشتم که اگر حضورم در کمیته داوران کار اجرایی به حساب می‌آید من از این سمت استعفا می‌دهم.

وی راجع به اینکه طالقانی و سایر بازنشسته‌های فدراسیون فوتبال هنوز از سمت‌هایشان استعفا نداده‌اند گفت: در این باره اطلاعی ندارم. ما در هیئت رئیسه بارها صحبت کردیم و چند نامه هم به وزارت ورزش ارسال کردیم تا تعیین تکلیف کنند چون ما اعضای هیئت مدیره منتخب مجمع فدراسیون فوتبال هستیم و مجمع باید تصمیم بگیرد که بازنشستگان بمانند یا بروند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه علاوه بر این سمت در کمیته داوران نیز مسئولیت داشته است تصریح کرد: الان با توجه به صحبتی که با تاج داشتم و صحبت‌های قبلی که با بازرسی داشتیم به این نتیجه رسیدیم که عضو هیئت رئیسه نمی‌تواند سمت اجرایی داشته باشد و برای همین من هم گفتم اگر سمتم در کمیته داوران اجرایی به حساب می‌آید من از این سمت کناره‌گیری می‌کنم.

اصفهانیان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه موعد اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان از 15 آذر ماه سال جاری آغاز شده اما شما چرا دیشب از سمت خود استعفا کردید گفت: آن موقع این بحث مطرح نبود که کسی باید از هیئت رئیسه استعفا کند. همین الان هم من از هیئت رئیسه استعفا نداده‌ام. من منتخب مجمع هستم و مجمع باید تصمیم‌گیری کند. الان از سمت کمیته داوران کناره‌گیری کردم برای اینکه اگر عضو هیئت مدیره و بازنشسته هستم نمی‌توانم کار اجرایی داشته باشم.