اصفهانیان:هیات رئیسه فدراسیون صحبتی درباره استیلی نداشته است

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می‌گوید صحبتی از سرمربیگری حمید استیلی در تیم امید انجام نشده و تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است....

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می‌گوید صحبتی از سرمربیگری حمید استیلی در تیم امید انجام نشده و تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.

به گزارش مدال،در شرایطی که فرهاد مجیدی هفته گذشته با انتشار متنی از سرمربیگری تیم فوتبال امید کناره گیری کرد، خبرهای غیر رسمی حاکی از حضور حمید استیلی در این تیم به جای مجیدی است.

فدراسیون فوتبال نه تنها خبر استعفای مجیدی را منتشر نکرد بلکه حتی انتخاب حمید استیلی را هم رسانه ای نکرده و خبرنگاران از طریق ارتباطات شخصی خود در جریان این موضوع قرار گرفته اند.

خبر سرمربیگری استیلی در تیم امید در حالی مطرح شده است که فریدون اصفهانیان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید این هیات رئیسه هیچ تصمیمی در ارتباط با سرمربیگری تیم امید نگرفته است.

اصفهانیان در این باره گفت: من هم در رسانه ها خواندم که مجیدی استعفا کرده است اما در هیات رئیسه فدراسیون چنین چیزی مطرح نبوده و اصلا جلسه ای تشکیل نشده است.

وی در خصوص سرمربیگری استیلی تاکید کرد: ابتدا باید کمیته فنی در این ارتباط تصمیم بگیرد و سپس هیات رئیسه آنرا مصوب کند. تا الان که با شما صحبت می کنم هیچ بحثی در هیات رئیسه نشده است.

اصفهانیان در پاسخ به این سئوال که جلسه هیات رئیسه چه زمانی تشکیل می شود؟ گفت: فعلا که مشخص نیست و بازی تیم ملی با کامبوج را در پیش داریم.

بیشتربخوانید:

سعیدی: برای استیلی به عنوان سرمربی جدید تیم امید آرزوی موفقیت می‌کنیم

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران استیلی سرمربی تیم امید لیگ برتر خلیج فارس فوتبال