اصفهان: شرایط برگزاری جام حذفی با ظرفیت ۵۰-۵۰ تماشاگران را نداریم

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان گفت: هیچ مستنداتی درباره آیین‌نامه برگزاری جام حذفی در هیئت فوتبال اصفهان و باشگاه سپاهان نداریم....

به گزارش مدال، حمیدرضا دادخواه نسبت به برگزاری دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی بین تیم‌های سپاهان و پرسپولیس با ظرفیت ۵۰-۵۰ تماشاگران در ورزشگاه نقش‌جهان واکنش نشان داد و اظهار داشت: شرایط برگزاری بازی به این شکل را نداریم.
وی در ادامه با اشاره به جلسه شورای تأمین استان در خصوص این بازی خاطرنشان کرد: شورای تأمین روز دوشنبه تشکیل جلسه داد که من هم در این نشست حضور داشتم. با توجه به مواردی که مطرح شد، تمام اعضای شورای تأمین به اتفاق با برگزای بازی با ظرفیت ۵۰-۵۰ تماشاگران مخالف هستند.
دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان در پاسخ به این سئوال که اگر سازمان لیگ از تصمیم خود مبنی بر برگزاری بازی به صورت ظرفیت مساوی تماشاگران برای ۲ تیم منصرف نشود، شورای تأمین استان با برگزاری مسابقه موافقت خواهد کرد یا خیر، گفت: آن‌طور که من شنیده‌ام مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرده‌ است اگر بازی به صورت ۵۰-۵۰ ظرفیت تماشاگران برگزار شود، باشگاه سپاهان انصراف خواهد داد. اقداماتی صورت گرفته و این نخستین بار است که در جام حذفی قرار است ظرفیت تماشاگران ۵۰-۵۰ شود. از طرف دیگر امنیت بازی اهمیت زیادی دارد. این بازی، نیمه‌نهایی جام حذفی است و به نوعی تیم برنده شانس زیادی برای قهرمانی دارد و همین عوامل باعث می‌شود تا این بازی حساسیت بالایی داشته باشد. اتفاقات بازی قبلی ۲ تیم هم این حساسیت را افزایش می‌دهد به همین دلیل همه تلاش می‌کنند تا این اتفاق رخ ندهد.

تگ ها


جام حذفی نیمه نهایی جام حذفی پرسپولیس سپاهان فوتبال