اصلا فکرش را نمی کردم مسی شش توپ طلا ببرد!

مدافع چپ برزیلی سابق بارسا که با این تیم دو بار قهرمان چمیپونزلیگ شده در ابتدای دوران درخشش مسی هم تیمی او بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سیلوینیو بین سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۹ برای بارسا بازی می کرد و از نزدیک شاهد رشد و پیشرفت لیونل مسی بود. او که حالا وارد حرفه مربیگری شده و سابقه مربیگری در اینتر و لیون را دارد، معتقد است بارسلونا با وجود افت فاحشی که پیدا کرده، به دلیل در اختیار داشتن لیونل مسی همچنان شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان را دارد.

بارسا امسال در لالیگا قافیه قهرمانی را به رئال باخت و مسی در دو مصاحبه اخیر خود تاکید داشته که تیمی برای فتح لیگ قهرمانان نیستند.

سیلوینیو اما مخالف این عقیده است. او به گاردین گفت:« حتی کمی از مسی یعنی خیلی و او برای حریفان می تواند فشار روحی مضاعفی باشد. مسی هنوز بهترین است و می تواند روندهر دیداری را در ثانیه تغییر دهد. او توپ را می گیرد و می تواند پس از هنرنمایی های متوالی آن را گل کند.

وقتی یک تیم، مسی را در اختیار دارد، باید مراقبش باشید و معتقدم بارسا شاید بتواند به خاطر مسی قهرمان چمپیونزلیگ شود.»

سیلوینیو ادامه داد:« زمانی که من در بارسا بودم، مسی از خیلی جهات مثل همین الان بود. او زیاد حرف نمی زد و پس از تمرین راهی خانه می شد. خانواده بزرگی دارد که همواره حامی اش هستند. ما نمی دانستیم مسی تا کجاها پیش خواهد رفت. البته از توانایی های او باخبر بودیم و می دانستیم که بازیکنی متفاوت است ولی صادقانه بگویم، اصلا فکر نمی کردم او برنده شش توپ طلا شود. هرگز نمی دانید برای یک بازیکن چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد.»

بیشتر بخوانید:

وداع مسی با کاسیاس؛ بازی مقابلت دشوار بود ایکر

رونالدینیو همسایه لیونل مسی می شود

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا فوتبال