اصولی: حمیداوی گفت کمک شما را نمی‌خواهم!

رئیس هیئت فوتبال خراسان می‌گوید که هیچ مشکلی با مجموعه مستقر در شهرخودرو ندارد و رویکردش حمایتی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، احسان اصولی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم نمادین در مرکز ملی فوتبال در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: تیم ملی فوتبال بانوان ما در یک رخداد تاریخی برای اولین بار این فرصت را پیدا کرد تا در رقابت های جام ملت های آسیا حضور پیدا کند و با حضور معاونت امور زنان و خانواده ریاست محترم جمهوری و جمعی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و فراکسیون بانوان و همچنین معاون امور زنان وزارت ورزش و جوانان و همکارانمان در هیات رییسه ریاست محترم فدراسیون بازدیدی از اردوی تیم ملی انجام شد و گفتگویی در این حوزه انجام شد.

وی افزود: افتخار آفرینان تیم ملی نکاتی را مطرح کردند و سرمربی تیم ملی در این خصوص صحبت کرد و بهرحال یک فضای حمایتی و تشویق این عزیزان مهیا شد که از حضور همه عزیزان هم تشکر می‌کنیم و ممنونیم.

اصولی در خصوص مشکلات لباس داوران توضیح داد: قراردادی که از قبل با مجموعه نفت پارس بسته شده بود و تا پایان امسال هم اعتبار داشت، گفتگویی انجام شد و توقعاتی که ما داشتیم و عددی که در آن نهاده شده بود مورد تایید نبود و عدد به نظر ما منصفانه نبود. گفتگوهایی شکل گرفت و در حال نهایی کردن آن هستیم و بخشی از آن هم نهایی شد. تا هم مواردی که ما در جهت تامین اقلام مورد نیاز داوران و هم عددی که پرداخت می‌شود و هم مواردی که اسپانسر و حامی فدراسیون در حوزه داورها انتظار دارد نهایی خواهیم کرد و به زودی اعلام خواهد شد. البته کار خودش را بر اساس قرارداد قبلی انجام می‌شود.

او با وعده حل شدن مشکلات ادامه داد: این قرارداد جاری بوده و بند ها و تعهدات دو طرف مشخص بوده و ما به دنبال این هستیم که صلاح فدراسیون و مجموعه فوتبال و به خصوص داوران را در این حوزه بالا ببریم. بابت این موضوع گفتگوهای مفصلی را انجام داده‌ایم. چیزی تا پایان سال نمانده و انشاالله که در قرارداد جدید اعمال خواهد شد و قراردادی که در این حوزه با همین مجموعه هم خواهیم داشت، موارد و اشکالاتی که وجود داشت رفع خواهد شد.

رئیس هیئت فوتبال مشهد در واکنش به وضعیت تیم پدیده و نتایج ضعیف این تیم عنوان کرد: من در خصوص این موضوع مفصل کرده‌ام. ما هم نگران و ناراحت هستیم و از هیچ کوششی هم برای اینکه تیم از این وضعیت خارج شود فروگذار نخواهیم کرد. حمایت کردیم و حمایت خواهیم کرد. الان هم که دوستان با صدای بلند و رسا گفتند کمک ما را نمی‌خواهند ولی ما تیم را متعلق به شهر و استانمان می‌دانیم و خودمان مسئول این موضوع می‌دانیم. در این حوزه موضوع بحث زیاد کرده‌ایم و امیدوارم نتایج را بتوانیم ببینیم و انشاالله از این وضعیت خارج شود. ما هیچ مشکلی با هیچ شخص و مجموعه ای نداشته‌ایم و رویکردمان از ابتدا حمایتی بوده و هست.

اصولی در خصوص حواشی پیرامون مهدی مهدوی‌کیا و همچنین حسین کنعانی‌زادگان گفت: ما در فدراسیون و هیات رییسه تقسیم کار داریم. حوزه کاری من مشخص است و من در فوتسال و بحث بازاریابی و تلویزیون در خدمت شما هستم. بقیه موارد در تقسیم کاری که انجام شده بقیه دوستان در خدمت هستند و توضیح می‌دهند.

سرپرست کمیته فوتسال در پایان در خصوص وضعیت ناظم‌الشریعه توضیح داد: آقای ناظم‌الشریعه تا پایان سال قرارداد دارد و ما یک مکانیزمی را برای انتخاب هایمان به خصوص انتخاب سرمربی ها طراحی می‌کنیم که قالب هایی داشته باشیم و مصادیق در این قالب ها قرار بگیرد و شخصی که بیشترین قالب و تحقق شرایط را داشته باشد به رییس ارائه کنیم و تصمیم گیری شود. مهم ترین رویداد فوتسال هم مسابقات زیر ۱۹ سال کافا هست که بیستم تا سی‌ام در قرقیزستان قطعی شد و برای آن موضوع هم تصمیم گیری می‌کنیم.

تگ ها


پدیده مشهد احسان اصولی فرهاد حمیداوی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال