اصولی: محدودیت‌ها نگذاشت تماشاگران بیایند!

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که در بازی بعدی تیم ملی VARو هواداران را هم در ورزشگاه آزادی ببینیم....

به گزارش "ورزش سه"، احسان اصولی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال ایران دقایقی پیش از بازی ایران و کره جنوبی در جمع خبرنگاران در خصوص چرایی برگزاری بازی بدون تماشاگر گفت: بر اساس محدودیت ها و پروتکل های بهداشتی نشد در این بازی مهم خدمت تماشاگران خوب ایرانی باشیم. امیدوارم که در بازی بعدی این اتفاق بیافتد و شاهد حضور یار دوازدهم تیم ملی باشیم.

او در مورد حرف و حدیث های بسیار در خصوص VAR گفت: موضوع VAR یک بحث فنی دارد که دوستان و همکارانمان در فدراسیون چندین بار در هیات رییسه مطرح کردند. زیر ساخت اولیه این کار شکل گرفته است ولی با توجه به پروتکل هایی که فیفا و AFC دارند باید چندین تست گرفته شود اما این اتفاق صورت نگرفت. مهم این است که ریل گذاری خوبی در این حوزه اتفاق افتاده است. سخت افزار و ارتباطات و تست های اولیه انجام شده اند و امیدوارم که در بازی بعدی VAR را داشته باشیم.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال ایران در مورد بلاتکلیفی خیلی از پست ها و اداره آنها با سرپرست و زمان برگزاری مجمع و اصلاح اساس نامه گفت: این موضوع در عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال ایران مطرح و به زودی اعلام می شود. در بحث اساس نامه هم نکاتی وجود دارد که تعاملاتی بین مجلس و دولت در حال انجام است و یک تیم و کارگروه پیگیر آن است.  

اصولی در پاسخ به این سوال که سرمربی تیم ملی فوتسال ایرانی خواهد بود یا خارجی گفت: در مورد این موضوع هم نمی توانم چیز زیادی بگویم چون تمرکزمان معطوف به حواشی و اتفاقات بازی با ایران بود.

تگ ها


تیم ملی ایران