اضافه شدن همبازی سابق نویدکیا به کادرفنی سپاهان

فرهاد بهادرانی به جمع دستیاران محرم نویدکیا در کادرفنی سپاهان اصفهان اضافه شد....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان، فرهاد بهادرانی با بیش از دو دهه فعالیت در باشگاه سپاهان به جمع کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه اضافه شد.

بهادرانی که از ۱۶ سالگی با ورود به تیم سازمان گوشت اصفهان فوتبال خود را آغاز کرده بود، در سال ۱۳۷۶ به تیم سیمان سپاهان اصفهان دعوت شد و زیر نظر رسول کربکندی به فوتبال خود ادامه داد.

فرهاد بهادرانی در کارنامه خود به عنوان بازیکن، در دومین دوره مسابقات لیگ برتر کشور، قهرمانی را با پیراهن سپاهان جشن گرفت و در سال ۱۳۸۶ نیز، پس از اینکه با هدایت حسین چرخابی موفق شدند تیم فوتبال سپاهان نوین را راهی لیگ برتر کنند از دنیای بازیگری خداحافظی کرد و عرصه مربیگری را با حضور در دوره‌های مربیگری آغاز کرد.

این مربی تاکنون پنج مقام قهرمانی و سه مقام نایب قهرمانی را با عنوان سرمربی، همراه با تیم‌های نوجوانان و جوانان سپاهان در سطح مسابقات لیگ برتر ایران به دست آورده است و دو فصل متوالی نیز در سالهای ۹۶ و ۹۷ از سوی کانون مربیان کشور، به عنوان بهترین مربی ایران در هدایت تیم‌های نوجوانان و جوانان سپاهان معرفی شده است و اخیراً نیز با پیشنهاد سرمربی سپاهان و موافقت مدیران باشگاه به جمع کادر فنی سپاهان اضافه شد تا فصل جدیدی از مربیگری را در بالاترین سطح فوتبال کشور آغاز نماید.

فرهاد بهادرانی در گفتگویی از اعتماد سرمربی تیم فوتبال سپاهان و مدیران این باشگاه تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد با تجربه‌ای که طی این دو دهه در سپاهان کسب کرده است بتواند همراه با دیگر مربیان یعنی محمود کریمی، علیرضا ربانی، رحمان احمدی، میگوئل تکسیرا و اعضای کادر فنی، سپاهان را در مسیر قهرمانی یاری رساند.

وی افزود: هرچند به دلیل بیماری کرونا در حال حاضر امکان حضور هواداران طلایی دل در ورزشگاه نقش جهان وجود ندارد اما امیدوارم به عنوان یار مجازی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، ما را از حمایت خود محروم نکنند و همچون گذشته یار و یاور ما باشند.

تگ ها


محرم نویدکیا تیم فوتبال سپاهان اصفهان نقل و انتقالات لیگ بیستم