اضافه شدن یووه و اینتر به صف مشتریان آگوئرو

منچسترسیتی روز گذشته رسما اعلام کرد که سرخیو آگوئرو در تابستان این تیم را ترک خواهد کرد و اکنون شایعاتی مبنی بر پیوستن مهاجم آرژانتینی به سری آ به گوش می رسد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو آگوئروی ۳۲ ساله در تابستان پیش رو و پس از به پایان رسیدن قراردادش با سیتیزن ها ورزشگاه اتحاد را ترک خواهد کرد.

روز گذشته باشگاه منچسترسیتی در بیانیه ای رسما جدایی آگوئرو را اعلام کرد و نوشت: "منچسترسیتی در تابستان و وقتی قرارداد سرخیو آگوئرو به پایان برسد وداعی صمیمانه و احساسی را با این مهاجم افسانه ای خواهد داشت.

آگوئرو که هواداران سیتی او را بسیار گرامی می دارند و یکی از اسطوره های فوتبال است، یکی از بهترین و مورد احترام ترین فوتبالیست هایی است که پیراهن آبی آسمانی را بر تن کرده است.

او در تابستان سال ۲۰۱۱ به سیتی پیوست و بلافاصله در نخستین بازی که برای این تیم در پیروزی ۴-۰ خانگی برابر سوانسی به میدان رفت با دو گل و یک پاس گل در طول ۳۰ دقیقه‌ای که در بازی بود، تاثیرگذار ظاهر شد تا نشان دهد که در ادامه قرار است چگونه بدرخشد."

طبق گزارش های منتشر شده در اسپانیا، غول های سری آ، PSG و بارسلونا به همین زودی مذاکره برای امضای قرارداد با آگوئرو را آغاز کرده اند. ستاره آرژانتینی هم اکنون می تواند با هر باشگاهی که بخواهد پیش قرارداد امضا کند.

گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده که آگوئرو در کنار مویزه کین از اولویت های یوونتوس در بازار نقل و انتقالات هستند.

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر، نیز به دنبال مهاجم جدیدی می گردد که در کنار لائوتارو مارتینز و روملو لوکاکو به کار بگیرد.

تگ ها


سرخیو آگوئرو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال