اضافه وزن هفت کیلویی ادن آزار آتش اختلافات در رئال را شعله‌ور ساخت

رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که ستاره جدید رئال هفت کیلو اضافه وزن دارد و همین امر آتش اختلافات در باشگاه رئال مادرید را شعله‌ور ساخته است....

به گزارش مدال؛ تابستان تا این لحظه برای رئال مادرید به هیچ عنوان خوب پیش نرفته؛ خرید‌های «زین‌الدین زیدان» نتوانسته‌اند خوش بدرخشند و ماجرای «گرت بیل» هم به کلافی سردرگم تبدیل شده و البته شکست سنگین و تحقیرآمیز 3-7 مقابل اتلتیکومادرید نیز ابرهای تیره را بالای سر کهکشانی‌ها قرار داده است.

اما مشکل جدید زیزو به نظر اتفاقی‌ست که کسی حتی تصورش را هم نمی‌کرد؛ اضافه وزن «ادن آزار»! گفته می‌شود ستاره بلژیکی زمانی که به کمپ «رئال مادرید» در مونترئال کانادا پای گذاشته، هفت کیلوگرم اضافه وزن داشته است.

طبق گفته «Sport» اسپانیا، این اتفاق باعث اختلاف در مادرید شده است؛ «فلورنتینو پرس» که در معارفه آزار او را کلید حل مشکلات رئال لقب داده بود،  حالا از مسئولیت خرید او شانه خالی کرده. منابع مختلف می‌گویند او به ستاره بلژیکی چندان اعتماد ندارد و تنها به علت درخواست زیدان او را جذب کرده. در سوی دیگر با توجه به نامشخص بودن آینده «گرت بیل» و پارگی رباط صلیبی «مارکو آسنسیو»، زیزو به فرم خوب آزار برای اعمال تغییرات اساسی در تیمش نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:

ادعای بزرگ؛ انتقال پوگبا به مادرید قطعی است!

تگ ها


ادن آزار اضافه وزن آزار کهکشانی‌ها اختلافات در رئال فلورنتینو پرس زین‌الدین زیدان ادن هازارد رئال مادرید لالیگا فوتبال