اطری: هدف من المپیک است

مدعی وزن ۵۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد گفت: من مشکل وزنی ندارم، وزنم روی ۶۱ کیلوست و مشکلی برای کم کردن و کشتی گرفتن ندارم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی در پاسخ به این سوال که آیا تا امروز همراه با تیم بازار بزرگ تمرین گروهی داشته‌اند؟ تصریح کرد: ما در جویبار تمرین می‌کنیم، اما تمرینی در تهران نداشتیم. مسابقات گروه ما ۱۵ و ۱۶ مهر برگزار می‌شود. شاید در روزهای بعدی اعلام کنند چه کار باید انجام دهیم. من که مشکل وزنی ندارم، وزنم روی ۶۱ کیلوست و مشکلی برای کم کردن و کشتی گرفتن ندارم.

اطری که سهمیه وزن اول کشتی آزاد را برای المپیک به دست آورده، در مورد احتمال برگزاری مسابقات جهانی گفت: من که تمرین می‌کنم، کشتی بگذارند و ملی پوش شوم، دوست دارم که در جهانی حضور داشته باشم. برایم فرقی نمی‌کند، البته هدف اصلی‌ام المپیک است، اما اگر جهانی هم باشد، کشتی می‌گیرم و همه تلاشم را انجام می‌دهم که به مدال برسم. البته در این خصوص کادرفنی تیم ملی تصمیم نهایی را می‌گیرد. من سرباز تیم ملی هستم.

این کشتی گیر مازندرانی در خاتمه گفت: سال گذشته که در جهانی نورسلطان، تا لب چشمه رفتم و تشنه و بی مدال برگشتم. امسال تمام حواسم را جمع می‌کنم که این اتفاق رخ ندهد. حتی یک روز هم تمرین را تعطیل نکردم.

بیشتر بخوانید:

احتمال برگزاری رقابتهای جهانی کشتی قوت گرفت

رضایت بنا ازبازگشت کشتی گیران به میدان/حساسیت در انتخاب ملی پوشان

 

 

تگ ها


کشتی رضا اطری آزاد کشتی