اطلاعیه باشگاه نساجی درباره بسته مشکوکی که برای مربی این تیم ارسال شد

باشگاه نساجی اطلاعیه ای را منتشر کرد....

باشگاه نساجی اطلاعیه ای را منتشر کرد.

باشگاه نساجی مازندران درخصوص دستگاه GPS باشگاه که مدتی مفقود شده و عصر دیروز به‌طور مشکوکی به وسیله یک پیک به منزل په‌په، مربی اسپانیایی تیم، ارسال شد، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران درخصوص دستگاه GPS باشگاه که مدتی مفقود شده و عصر دیروز به‌طور مشکوکی به وسیله یک پیک به منزل په‌په، مربی اسپانیایی تیم، ارسال شد، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
به اطلاع کلیه هواداران تیم نساجی مازندران می‌رساند عصر دیروز دستگاه GPS باشگاه  که بیش از دو ماه مفقود شده بود،  از سوی یک پیک و از یک آدرس نامعلوم به منزل په‌په، مربی اسپانیایی تیم، فرستاده شد.

سه روز قبل هم همین بسته به استادیوم کارگران ارسال شده بود اما به دلیل تعطیلی تمرینات تیم از سوی نگهبان این مجموعه تحویل گرفته نشد و توسط پیکی که آن را آورده بود، عودت داده شد.
جالب است که ماه‌ها تلاش باشگاه برای یافتن این دستگاه ثمری نداشت و پیغام و پسغام‌های دوستانه ما به خرج کسی نمی‌رفت اما همین که پای شکایت و دادگاه به میان آمد  ناگهان از درِ غیب این دستگاه پیدا شد اما از نظر باشگاه نساجی مازندران در اصل قضیه تفاوتی نمی‌کند و این باشگاه تا روشن شدن اصل داستان و این‌که چه کسی در این مدت دستگاه GPS را در اختیار داشته و در واقع «خیانت در امانت» کرده، شکایت خود را پی می‌گیرد ضمن اینکه اقلام دیگری نظیر چند دست لباس و چندین عدد توپ هم کماکان مفقود است که سرنوشت آنها نیز باید مشخص شود.