اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درمورد پایان بلیت فروشی زودتر از موعد مقرر

بلیت فروشی بازی پرسپولیس با سپاهان برغم اعلام قبلی مبنی بر تمدید آن تا ساعت ۱۲ ظهر امروز پنج شنبه با توجه به دستورالعمل های برگزاری مسابقات، در ساعت ۸ صبح به پایان رسید....

بلیت فروشی بازی پرسپولیس با سپاهان برغم اعلام قبلی مبنی بر تمدید آن تا ساعت ۱۲ ظهر امروز پنج شنبه با توجه به دستورالعمل های برگزاری مسابقات، در ساعت ۸ صبح به پایان رسید.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، به اطلاع هواداران عزیز می رساند روز گذشته با هماهنگی به عمل آمده بین باشگاه و سامانه بلیت فروشی مقرر شده بود که بلیت فروشی بازی پرسپولیس-سپاهان از سری رقابت های هفته پنجم لیگ نوزدهم تا ساعت ۱۲ ظهر امروز انجام شود، اما این امر محقق نشده و بخش فروش بلیت در سامانه pin90.ir در پی نشست صبح امروز شورای تامین در ساعت ۸ صبح بسته شد.

دلیل این امر به دستورالعمل های بازی مربوط می شود که فروش بلیت باید دو ساعت قبل از باز شدن درهای ورزشگاه متوقف شود. درهای ورزشگاه آزادی هم برای این بازی از ساعت ۱۰ صبح باز شد.

باشگاه پرسپولیس در هفته های آینده به تلاش خود برای تسهیل بلیت فروشی ادامه خواهد داد و از همکاری هواداران نیز سپاسگذاریم.

به گزارش مدال،در اتفاقی عجیب و در حالی که قرار بود سایت بلیت فروشی بازی پرسپولیس و سپاهان تا ساعت ۱۲ ظهر امروز به فروش بلیت ادامه دهد ولی از ساعت هشت صبح بلیت فروشی دیدار پرسپولیس - سپاهان دیگر بلیتی فروخته نشد و هواداران پرسپولیس با پیغام"بلیت به پایان رسیده است" مواجه شدند.

بیشتربخوانید:

رکورد شکست ناپذیری پرسپولیس مقابل سپاهان چند ساله شد؟

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران اتفاق عجیب در بلیت فروشی بازی پرسپولیس سپاهان هفته پنجم لیگ نوزدهم پرسپولیس سپاهان فوتبال