اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در ارتباط با جدایی مشاور باشگاه

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیهای اخبار و شایعات انتشار یافته درباره جدایی (اخراج) حسین خبیری را تکذیب کرد، و این جدایی را به دلیل پایان مدت مأموریت وی اعلام نمود ......
باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیهای اخبار و شایعات انتشار یافته درباره جدایی (اخراج) حسین خبیری را تکذیب کرد، و این جدایی را به دلیل پایان مدت مأموریت وی اعلام نمود ...

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اخبار و شایعات انتشار یافته درباره جدایی (اخراج) حسین خبیری را تکذیب کرد، و این جدایی را به دلیل پایان مدت مأموریت وی اعلام نمود.
به گزارش خبرگزاری مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اخبار و شایعات انتشار یافته درباره جدایی (اخراج) حسین خبیری را تکذیب کرد، و این جدایی را به دلیل پایان مدت مأموریت وی اعلام نمود.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو خبری انتشار یافته در ارتباط با اخراج یکی از مسئولین باشگاه به اطلاع می‌رساند؛ چنین خبری صحت نداشته است و آقای حسین خبیری که در باشگاه پرسپولیس مشغول به فعالیت بودند و در مدت مسئولیت خود در این باشگاه خدمات و تلاش‌های موثری داشتند، با توجه به پایان مدت مأموریت خود از باشگاه جدا شده و به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بازگشته‌اند.

باشگاه پرسپولیس در این ارتباط ضمن قدردانی از زحمات ایشان آرزوی موفقیت در مسئولیت‌های بعدی را دارد.