اطلاعیه جدید باشگاه استقلال درباره وریا غفوری و حسین حسینی

باشگاه استقلال درباره نقل و انتقالات اطلاعیه‌ای را صادر کرد....

باشگاه استقلال اطلاعیه دیگری را صادر کرد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، پيرو مصاحبه روز گذشته دكتر علی خطير معاون ورزشی و مسئول نقل و انتقالات باشگاه درباره مذاكره با بازيكنان باشگاه استقلال ضمن اشاره به برخی موارد و در واکنش به اظهارات بازیکنان اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:

١- پس از طرح موضوع تمدید قرارداد بازیکنان در جلسات متعددهیات مدیره باشگاه ، با نظر کلیه اعضاء مقرر شد جناب آقای کامران منزوی به نمایندگی از تمامى اعضا با حضور در جلسات ، مسئولیت مذاکره با بازیکنان عزیز آقایان وریا غفوری و سیدحسین حسینی را برعهده گرفته و پس از جلسات برگزار شده گزارش جلسات و پیشنهادات طرفین را جهت تصميم گيرى به هيأت مديره و مدیرعامل محترم منعکس تا در خصوص شرایط تصمیم گیری شود . پس از دریافت پیشنهادات بازیکنان ، با عنایت به مصوبه هیات مدیره و بودجه تصویب شده و درنظر گرفتن زحمات و تلاش بازیکنان عزیز در حوزه ملی و باشگاهی نهايت سقف ريالى باشگاه جهت تمدید قراردادها در نظر گرفته و مراتب به بازیکنان اعلام شد.

٢- موارد اعلامی از سوی دكتر خطير در سایت رسمی باشگاه، مواضع و نظرات رسمی باشگاه و هيات مديره باشگاه بوده ضمن آنكه صحبت های مزبور به دور از توهين،حب و بغض،تحليل و نتيجه گيری و فقط به صورت گزارشی از روند مذاكرات و توقعات طرفين از يكديگر، جهت اطلاع هواداران و شفاف سازی و برابر با وعده داده شده به هواداران فهيممان بيان شده است. این اقدام از اولین روز نقل و انتقالات آغاز شده و از همان روز این مهم به هواداران و مالكان اصلى باشگاه استقلال اعلام شده بود که روند مذاکرات رسمی با بازیکنان به سمع و نظر آنها خواهد رسید.

٣- هيات مديره باشگاه ضمن توصيه بر رعايت اخلاق و پرهيز از هرگونه توهين و افترا به افرادبار ديگر اعلام آمادگی خويش را جهت تمديد قرارداد و حفظ آقايان وريا غفوری و سيدحسين حسينی بدون هيچگونه پيش شرط و در چهارچوب شرايط مالی و اخلاقی باشگاه اعلام می دارد.

٤- بازيكنان عزيز در صورت پذيرش عملی شرايط باشگاه، قبل از آغاز مذاکره با گزینه های دیگر، با مسئولين مربوطه تماس و درب باشگاه استقلال به روی آنها باز است تا مقدمات تمديد قراردادهای این عزیزان در فضایی دوستانه و در شأن باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال فراهم گردد.

٥-باشگاه استقلال از هواداران فهیم خود انتظار دارد از هرگونه حاشيه سازی و فضاسازی برای باشگاه و بازيكنان عزيز خودداری کرده تا روند نقل و انتقالات و آماده سازی تیم در شرایطی مطلوب پیش برود و امیدواریم در فضایی کاملا منطقی و دور از احساسات تیمی درخور نام استقلال بزرگ مهیاو آماده لیگ نوزدهم شود.

ببینید:

مقصر اوضاع نابسامان استقلال از زبان هادی طباطبایی/ ویدیو

استقلال - شفر، دست به مهره بازی است!

 

 

تگ ها


استقلال نقل و انتقالات وریا غفوری سید حسین حسینی علی خطیر ووریا غفوری حسین حسینی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال