اطلاعیه فدراسیون فوتبال؛ بهاروند جانشین تاج شد

با توجه به استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال و کش و قوس‌های فراوان، فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه‌ای از جانشینی حیدر بهاروند خبر داد...

به گزارش مدال، سایت رسمی فدراسیون فوتبال نوشت: با توجه به بند 2 ماده 38 اساسنامه فدراسیون فوتبال که در آن قید شده است: "اگر رئیس فدراسیون غایب باشد، فوت نماید و یا به طور دائم یا موقت از انجام وظایف خود سر باز زند نایب رئیس اول عهده‌دار وظایف وی تا زمان رفع غیبت یا مجمع بعدی خواهد بود. در صورت غیبت یا خودداری نایب رئیس اول، وظایف به نواب رئیس بعدی و یا سایراعضای هیئت رئیسه محول می‌شود".
ضمن تقدیر و تشکر اعضای هیئت رئیسه به پاس زحمات و خدمات شایسته مهدی تاج که در زمان ریاست ایشان افتخارات ماندگاری در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی کشور رقم خورده است و آرزوی سلامتی و بازگشت به شرایط عادی جسمانی، مقرر شد به استناد ماده فوق‌الذکر و با توجه به عدم فعالیت نایب رئیس اول، حیدر بهاروند نایب رئیس دوم فدراسیون وظایف محوله به رئیس فدراسیون را عهده‌دار شود.
به این منظور کلیه اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و وزیر محترم ورزش و جوانان با تاکید بر رعایت کامل مفاد اساسنامه و لزوم ادامه فعالیت‌های فدراسیون، بر حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال امید در آستانه اعزام به مسابقات انتخابی المپیک و همچنین تعیین و تکلیف سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان تاکید کردند.

بیشتر بخوانید:

کفاشیان: من هنوز نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال هستم!

تگ ها


فدراسیون فوتبال ایران مهدی تاج حیدر بهاروند هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال