اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره باشگاه نفت

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی در این اطلاعیه به مواردی اشاره شده است که از این قرار است: 1_موضوع انتقال باشگاه نفت به مدیریت جدید، بر اساس اعلام کمیته واگذار ......

به گزارش مدال به نقل از  خبر ورزشی در این اطلاعیه به مواردی اشاره شده است که از این قرار است

1_موضوع انتقال باشگاه نفت به مدیریت جدید، بر اساس اعلام کمیته واگذاری شرکت نفت و تاییدیه اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به عنوان مرجع قانونی وفق کمیسیون ماده 5 ورزش و جوانان انجام گرفت.

2_ در ارتباط با تغییرات در حوزه  مربی و سرمربی از آنجا که این موضوع در حوزه اختیارات مسولین باشگاهها است،مدیران می توانند مطابق مقررات نسبت به عقد قرارداد با کادر فنی خود در سازمان لیگ اقدام کنند.

3_ باشگاهها موظفند نسبت به انجام تعهدات خود به مربیان و بازیکنان در موقع مقتضی اقدام و  در صورت تغییر مربیان می بایست  نسبت به تسویه حساب با مربی قبلی خود اقدام کنند.در غیر این صورت مربی می تواند از مبادی قانونی نظیر:کمیته انضباطی و کمیته تعیین وضعیت نسبت به پیگیری حق و حقوق خود اقدام کند.

4_از آنجا که باشگاه نفت در حال حاضر جزو نمایندگان ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا  محسوب می شود؛مقرر گردید که سازمان لیگ در اسرع وقت و پس از جلسه با مدیران این تیم نسبت به بررسی موارد مختلف این باشگاه اقدام و گزارش مقتضی به فدراسیون فوتبال اعلام گردد.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال