اطلاعیه فدراسیون والیبال درباره نحوه حضور اصحاب رسانه

شرایط حضور رسانه‌ها در سالن برای پوشش خبری و تصویری مسابقات لیگ برتر والیبال اعلام شد....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از  فدراسیون والیبال، با توجه به محدودیت‌های مصوب شده در ستاد ملی مقابله با کرونا، اصحاب رسانه و عکاسان، تنها درصورت داشتن کارت پوشش خبری وزارت ورزش و جوانان، مجاز به حضور در سالن مسابقات برای پوشش خبری لیگ‌های والیبال هستند.

از سوی دیگر با عنایت به پروتکل اولیه و غیررسمی اجرایی ـ بهداشتی تمرینات و مسابقات که به تایید ستاد ملی مقابله با کرونا نیز رسیده است، اصحاب رسانه و عکاسان برای پوشش خبری رقابت‌ها، ملزم به رعایت بندهای تدوین شده در بخش ویژه خبرنگاران این پروتکل هستند:

۱- برگزاری نشست خبری و یا انجام مصاحبه در محل تعیین شده برای رسانه‌ها، با رعایت مسائل بهداشتی و فاصله اجتماعی مجاز، امکان‌پذیر است.
۲- حضور خبرنگاران و عکاس‌ها (تعداد محدود) در سالن، منوط به داشتن ماسک و دستکش است.
۳- ورود کادر صداوسیما، با داشتن دستکش و ماسک امکان‌پذیر است.

روابط عمومی باشگاه‌ها نیز برای پوشش خبری مسابقات تیم خود، باید در نامه‌ای به امضای مدیرعامل باشگاه، نام دو نفر از عوامل خود را به کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال معرفی کنند تا کارت ویژه در قالب اعضای تیم برای آنان صادر شود.

لیگ برتر والیبال مردان ایران از فردا چهارشنبه آغاز می‌شود و رقابت تیم‌ها در دیگر لیگ‌ها شامل لیگ دسته یک مردان، لیگ برتر و دسته یک بانوان به تدریج از مهرماه سال جاری به بعد شروع خواهد شد.

تگ ها


والیبال فدراسیون والیبال لیگ برتر والیبال اصحاب رسانه