اطلاعیه فولاد: تمام تلاش ما شادی دل هواداران است

باشگاه فولاد با انتشار اطلاعیه ای از طرفداران خود خواست تا به ورزشگاه فولاد آره نا نیایند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیدار تیم های فولاد و استقلال امروز ساعت ۲۱ در ورزشگاه اختصاصی تیم اهوازی برگزار خواهد شد و طبق مقررات، هیچ تماشاگری اجازه حضور در استادیوم را ندارد. باتوجه به همین موضوع باشگاه فولاد اطلاعیه ای را صادر و از طرفداران خود خواسته تا حتی در مسیر فولاد آره نا نیز تجمع نکنند.

در این اطلاعیه آمده است:
" پس از سکوت چهارماهه، امروز در ورزشگاه شهدای فولاد سوت آغاز دوباره رقابت های لیگ‌برتر نوزدهم به صدا در خواهد آمد و ما مفتخریم که نخستین دیدار لیگ برتر را پس از شیوع ویروس کرونا و با شرایطی جدید میزبان هستیم.


 تمام تلاش مجموعه فولاد خوزستان طی این مدت بر این امر معطوف بود که همراه با آماده سازی تیم، ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان را نیز جهت برگزاری ایمن مسابقات به وسایل مربوط به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تجهیز کرده تا بهترین میزبانی را در شرایط جدید انجام دهیم و از این حیث نیز بتوانیم الگوی مناسبی برای دیگر باشگاه ها در میربانی مسابقات لیگ برتر باشیم.


هرچند که در مسابقات پیش‌رو جای خالی هواداران پرشور فولاد بر روی سکوها ورزشگاه به شدت احساس خواهد شد اما مطمئنا فولادمردان دیار کارون شما و تشویق‌هایتان را در طول ۹۰ دقیقه تلاششان به یاد خواهند آورد و حمایت های شما را در قلبشان احساس می کنند.


هواداران فولاد مطمئن باشند که تمام تلاش کادر فنی، بازیکنان و مجموعه مدیریتی و کادر اجرایی باشگاه فولاد خوزستان این است تا با ارائه یک بازی زیبا، خوشحالی و شادمانی را به آنها و تمام مردم خوزستان هدیه دهند.


همانگونه که اطلاع دارید؛ طبق اعلام مسئولان برگزاری مسابقات دیدارهای لیگ‌برتر به دلیل رعایت پروتوکل‌های بهداشتی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. لذا از کلیه هواداران عزیز که همیشه کمال همکاری را با باشگاه خود داشته‌اند، درخواست داریم تا تجمعی در محل ورزشگاه نداشته باشند.


به یاد داشته باشد؛ شما سرمایه اصلی باشگاه هستید و تمام هدف ما لبخند رضایتی است که با دیدن نمایش فرزندان خود خواهید زد. "

بیشتر بخوانید:
زنده؛ فوتبالِ بعد از کرونا در ایران آغاز شد!

چشم استقلال به دنبال رده دوم، چشم فولاد به دنبال جایگاه استقلال

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد خوزستان استقلال فولاد خوزستان-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال