اطلاعیه مجموعه ورزشی آزادی درباره بلیت فروشی دربی

روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی اطلاعیه‌ای در خصوص تهیه بلیت و ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی برای دربی ۹۰ منتشر کرد....

روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی اطلاعیه‌ای در خصوص تهیه بلیت و ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی برای دربی ۹۰ منتشر کرد.

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، در این اطلاعیه آمده است:

«متاسفانه یک عده سودجو با معرفی سایت های متفرقه اقدام به ثبت نام و فروش بلیت های الکترونیکی کرده که سبب مشکلاتی برای هواداران فوتبال شده است. تنها سایت معتبر برای ثبت نام و تهیه بلیت الکترونیکی با کارت ملی از سایت Pin90.ir است و هواداران فوتبال برای تهیه بلیت‌های مسابقات لیگ برتر فوتبال از مراجعه به سایر سایت‌ها پرهیز کنند و مراقب افراد سودجو در این زمینه باشند.

هواداران عزیز توجه داشته باشند، فقط پس از خرید بلیت از سامانه نسبت به حضور در ورزشگاه آزادی با پرینت خرید یا بارکد روی موبایل و کارت ملی راهی ورزشگاه شوند چرا که در خود ورزشگاه به هیچ وجه امکانی برای فروش بلیت دیده نشده است و از ورود تماشاگرانی که موارد فوق را رعایت نکنند به ورزشگاه جلوگیری به‌عمل خواهد آمد.

برای این که هواداران مشکلی برای ثبت‌نام و تهیه بلیت الکترونیکی برای بازی داربی نداشته باشند از ساعت 14 چهارشنبه 27 شهریور، سایت سامانه بلیت‌فروشی آغاز به کار کرده است و این فرایند تا 6 صبح روز دربی ادامه خواهد داشت تا هواداران دو تیم بدون هیچ دغدغه و مشکلی اقدام به تهیه بلیت الکترونیکی کنند.

ضمناً از تماشاگران عزیز تقاضا می شود تهیه بلیت را به ساعات پایانی موکول ننمایند.»

بیشتر بخوانید:

قانون ۵۰-۵۰ ، ۶۰ به ۴۰ اجرا می‌شود!

پرسپولیسی ها بلیت دربی را بیشتر خریده اند

 

 

تگ ها


پرسپولیس استقلال دربی 90 بلیت دربی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال