Banner

اطلاعیه گروه سرمایه‌گذاری دریک در خصوص انتشار لیست بدهکاران بانک تجارت

پس از انتشار لیست بدهکاران بانک تجارت و درج نام محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور در این لیست،‌‌ گروه سرمایه‌گذاری دریک در این مورد اطلاعیه‌ای صادر کرد...

به گزارش خبرنگار مدال،‌‌ روابط عمومی گروه سرمایه‌گذاری دریک با صدور اطلاعیه‌ای درج نام مالک این گروه در لیست منتشر شده در خصوص بدهکاران یکی از بانک‌ها را کذب و ناشی از غرض ورزی عنوان کرد.
متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:
سلام علیکم با تبریک ایام عید ولایت و امامت به مردم شریف ایران، به استحضار میرساند، امروز در برخی رسانه های مجازی و دیگر مبادی خبری و حتی جراید کشوری و محلی متاسفانه مطلبی کذب بر اساس صورت های مالی بانک تجارت (که در سامانه کدال بورس انتشار یافته) منتشر میگردد که براساس آن آقای محمدرضا زنوزی مطلق مبلغ ۵۸۱ میلیارد تومان به بانک تجارت بدهکار میباشد. 
روابط عمومی شرکت توسعه سرمایه گذاری دریک جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی اعلام می‌نماید؛ در سال ۱۳۹۱ با واگذاری مجتمع فولاد بناب این بدهی توسط خریداران با بانک تجارت تسویه حساب و تبدیل تعهد گردیده که نامه مفاصا حساب و آزاد سازی وثایق شرکتها تابعه از بانک تجارت در دسترس است و انتشار بدهی بنام آقای زنوزی مطلق در سیستم کدال مغالطه جهت پوشش دادن نام بدهکار واقعی میباشد.
ضمن تکذیب هر گونه بدهکار بودن آقای محمد رضا زنوزی مطلق و شرکتهای تابعه به بانک تجارت اعلام میگردد چون انتشار این مطلب آنهم بعد از ۷ سال!!! نشان از سوء نیت جهت اختفاء نام بدهکار واقعی است لذا بدینوسیله اعلام می‌دارد این گروه حق شکایت قضایی علیه منتشرکنندگان این سند تقلبی را محفوظ دانسته و اقدامات قانونی در این خصوص را به انجام خواهد رساند.
 انتظار دارد بر اساس قانون مطبوعات این جوابیه در کلیه مراجع خبری که موضوع بدهکار بودن آقای زنوزی مطلق را تحت هر عنوانی منتشر نموده‌اند عیناً منتشر شود.
باتشکر
روابط‌عمومی شرکت توسعه‌ سرمایه‌گذاری دریک

اخبار مرتبط:

نام زنوزی در ردیف بدهکاران بزرگ بانک تجارت

تگ ها


تراکتور محمد رضا زنوزی لیگ برتر فوتبال ایران تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال