اطمینان آرسنال از جذب ستاره لیل

مسئولان باشگاه آرسنال پس از جلسه آخر خود با همتایان خود در باشگاه لیل جهت انتقال نیکولاس په‌په، نسبت به جذب این وینگر اهل ساحل عاج به اطمینان رسیده‌اند....

به گزارش مدال؛ مسئولان باشگاه آرسنال عصر روز گذشته در مذاکرات با باشگاه لیل فرانسه در خصوص انتقال «نیکولاس په‌په» پیشرفت خوبی داشتند و حالا به جذب او با 72 میلیون پوند اطمینان خاطر دارند. جالب اینکه باشگاه لیل برای انتقال په‌په با ناپولی هم به توافق رسیده بود اما مدیر برنامه‌های او پیشنهاد ناپولی را رد کرد.

البته با توجه به بودجه محدود «توپچی‌های لندن»، این مبلغ به صورت اقساط به باشگاه فرانسوی پرداخت می‌شود و قرارداد آرسنال با په‌په احتمالا پنج ساله خواهد بود. استعدادیابان آرسنال با درخواست «اونای امری» برای مدتی بازی په‌په‌ را دنبال می‌کردند و با توجه به کیفیت بالای او برای جذب ستاره لیل با باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد، پاری‌سن‌ژرمن، بایرن مونیخ و ناپولی وارد رقابت شدند.

نمایندگان وینگر ساعل عاجی که فصل گذشته در 41 بازی در مجموع 23 گل به ثمر رساند، پنج‌شنبه با سران ناپولی ملاقات داشتند اما روی دستمزد به توافق نرسیدند و حالا او در آستانه پوشیدن پیراهن سرخ آرسنال قرار دارد‌.


بیشتر بخوانید:

اوزیل به هواداران آرسنال: حال من و کولاشیناچ خوب است

تگ ها


نیکولاس په‌په اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات لوشامپیونه پپه نیکولاس آرسنال لیل لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال