اطمینان استانبول به میزبانی فینال لیگ قهرمانان

در ترکیه اطمینان دارند که لیگ قهرمانان با هر شکلی ادامه پیدا کند، قادر به میزبانی از این بازی ها در استانبول خواهند بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که  اتحادیه فوتبال اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا گزینه‌هایی را برای میزبانی دیدار فینال لیگ قهرمان در نظر گرفته است اما وزیر ورزش ترکیه می‌گوید شهر استانبول قطعاً برگزار کننده این دیدار خواهد بود.

کمیته اجرایی یوفا ۱۷ ژوئن (۲۸خرداد) درباره میزبانی استانبول از دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا تصمیم خواهد گرفت. در روزهای اخیر از برخی شهرهای پرتغال، اسپانیا، آلمان و حتی روسیه به عنوان جایگزین‌های استانبول نام برده شدند.

محمد قصاب‌اوغلو، وزیر ورزش ترکیه درباره این موضوع گفت:« تردیدی ندارم که دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در بهترین شرایط به میزبانی استانبول برگزار خواهد شد. ما اطمینان داریم اخبار خوبی در جلسه ۱۷ ژوئن یوفا دریافت خواهیم کرد. البته ترکیه این موضوع را از نزدیک دنبال می‌کند، زیرا بسیار مهم است.:

مقام‌های دولتی و طرفداران فوتبال ترکیه معتقدند شهر استانبول به دلیل موفقیت در مبارزه با شیوع ویروس کرونا میزبان مناسبی برای دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا است. تاکنون ۱۷۳ هزار نفر در ترکیه به ویروس کرونا مبتلا شدند و ۴ هزار و ۷۴۶ نفر جان باختند.

بیشتر بخوانید:
فیفا تایید کرد؛ ثبت بازیکنان جدید پیش از تمام شدن فصل
کاریوس: نصف باشگاه‌های لیگ برتر دنیا من بودند
آغاز مذاکرات نیوکاسل برای جذب ستاره بارسا 

تگ ها


فوتبال جهان یوفا لیگ قهرمانان اروپا UEFA Champions League فوتبال