اطمینان بایرن؛ مقابل اتلتیکو به میدان می رویم

بایرنی ها تردیدی ندارند که بازی امشب برابر اتلتیکو طبق برنامه و بدون مشکب به انجام خواهد رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روز گذشته بود که اعلام شد سرژ گنابری ستاره بایرن به ویروس کرونا مبتلا شده است. اتفاقی که باعث شد برگزاری بازی امشب بایرن و اتلتیکو در آلیانتس آرنا در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

طبق پروتوکل های یوفا اگر ۱۳ بازیکن و یک دروازه بان به کرونا مبتلا نباشند، بازی باید به انجام برسد و شب گذشته از تمامی بازیکنان بایرن نیز تست پی سی آر گرفته شد که نتیجه هنوز نامشخص است ولی تمرین امروز بایرن بدون مشکل به انجام رسید و باشگاه آلمانی مطمئن است که امشب برابر اتلتیکو به میدان خواهد رفت.

انتشار تصاویری از تمرین بایرن که در آن سرژ گنابری در تماس مستقیم با برخی هم تیمی هایش بود، موجی از نگرانی را ایجاد کرده بود و گفته می شد شاید بازی برگزار نشود.

باشگاه بایرن همواره تدابیر خاصی را برای خارج از زمین مسابقه در نظر گرفته تا بازیکنان در خطر ابتلا به ویروس قرار نداشته باشند و فاصله یک متر و نیم همواره باید بین آنها رعایت شود.

تیم پزشکی بایرن از گنابری خواسته است تا نام بازیکنانی که روز گذشته با آنها در ارتباط مستقیم بوده را بگوید و این بازیکنان نیز به قرنطینه خواهند رفت. در حال حاضر بازی در دو حالت لغو خواهد شد: یا دستور دولت محلی باواریا یا اینکه بایرن تنها ۱۳ بازیکن در دسترس داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

واکنش ستاره بایرن به قرار گرفتن مقابل تیم سابق

اولین گل چوپوموتینگ برای بایرن مونیخ/ ویدیو

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ سرگی گنابری اتلتیکو مادرید فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال