اطمینان خاطر ندود به یک هوادار یووه درباره رونالدو

گزارش شده که پاول ندود نایب رئیس باشگاه یوونتوس به یک هوادار این تیم، اطمینان خاطر داده که کریستیانو رونالدو به زودی در تمرینات شرکت خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، از مدت‌ها قبل شایعات زیادی در رابطه با آینده کریستیانو رونالدو مطرح شده است. در واقع بسیاری از گزارش‌ها حاکی از آن است که فوق ستاره پرتغالی قصد دارد از بیانکونری جدا شود اما در عین حال هنوز هیچ منبع معتبری این خبر را تایید نکرده و خود رونالدو نیز تا به این لحظه ابهامات را برطرف نکرده است. 

در همین حال یکی از منابع ایتالیایی گزارش داده که نایب رئیس باشگاه یوونتوس یعنی پاول ندود در یک گفت و گوی کوتاه با یکی از هواداران بیانکونری به او اطمینان خاطر داده که کریستیانو رونالدو به تمرینات پیش فصل یووه اضافه خواهد شد. بر اساس این گزارش ندود به هوادار یووه گفته است: "او می آید، او می آید." 

گفتنی است کریستیانو رونالدو در حال حاضر کنار خانواده اش تعطیلات تابستانی را پشت سر می‌گذارد؛ این در حالی است که دیگر ستاره های یوونتوس که در این مدت با تیم های ملی شان نبوده اند، در حال حاضر مشغول پشت سر گذاشتن تست های پزشکی پیش از آغاز فصل هستند تا تمرینات خود را زیر نظر سرمربی جدید یعنی ماسیمیلیانو آلگری آغاز کنند. 

اما این اظهارنظر ندود نیز نمی‌تواند تضمین کند که کریستیانو رونالدو در فصل آینده هم لباس یوونتوس را بر تن خواهد کرد و تنها باید منتظر هفته‌های آینده ماند تا تصمیم نهایی فوق ستاره پرتغالی مشخص شود.

تگ ها


پاول ندود کریستیانو رونالدو یوونتوس